Parkeergarage gestut voor achtbaan

Publicatie: zaterdag 17 juli 2010 - 13:13 | Auteur: Peer van den Heuvel
De stutten worden gelost (foto: Jan Acket). De stutten worden gelost (foto: Jan Acket).

TILBURG - In de parkeergarage van de Rabobank aan de Spoorlaan in Tilburg zijn zaterdagmorgen stutten geplaatst. De Duitse achtbaan TestStrecke staat niet helemaal op de juiste plek en daardoor deels boven de parkeergarage. Daardoor moest de kermisattractie vrijdag en zaterdagmorgen dicht blijven.

De stutten worden volgens een kermiswoordvoerder van de gemeente "puur uit voorzorg" en "voor 120 procent zekerheid" geplaatst. Volgens deskundigen die de parkeergarage en bouwtekeningen van de attractie hebben onderzocht loopt de garage "geen enkel gevaar".

De achtbaan moet een van de grote publiekstrekkers op de kermis worden. Vrijdagavond ging de kermis open, maar toen bleef de achtbaan gesloten.

De achtbaan was zaterdagmorgen nog dicht (foto's: Jan Acket).

Printen
Corrigeren


Reacties (3)


degenen die over de toewijzing vd standplaatsen gaan mogen voortaan hun huiswerk wel wat beter doen
17-07-2010 om 20:00 uur | kees40

En voor deze atractie moest ook al een grote boom gekapt worden en een andere flink gesnoeid. Tot hoever reikt deze waanzin eigenlijk?
17-07-2010 om 17:42 uur | reimer

Dus haarscheuren komen er ? stutten en tegewicht wil zeggen B R E U K .
17-07-2010 om 16:50 uur | gretje

  • Reageren op dit artikel

  • Dit bericht is gearchiveerd, waardoor het niet meer mogelijk is om te reageren.