Omstanders weten man te ontwapenen in Boxtel

Publicatie: zondag 8 juli 2012 - 16:46 | Auteur: Hessel Rippe

BOXTEL - Omstanders hebben zaterdagavond een 31-jarige man uit Boxtel zijn pistool weten af te pakken, dat de man was gaan halen na een ruzie op het kermisterrein. De man is opgepakt en in de cel gezet.

Na een ruzie op een feest op het plaatselijke kermisterrein ging de man thuis een vuurwapen halen. Hij bleek thuis ook nog eens een buiten gebruik zijnde hennepkwekerij te hebben.

Bedreiging feestganger
De 31-jarige verdachte bedreigde tijdens de ruzie een andere feestganger met de dood en haalde zijn wapen. Omstanders wisten dat van hem af te pakken en waarschuwden de politie.

De agenten namen de man mee naar het bureau. Bij het doorzoeken van zijn huis vond de politie naast de kwekerij ook nog eens negentig zakjes met wiet en munitie.

Printen
Corrigeren


Reacties (6)


Kermis hier is pas in augustes zover ik weet , maar een kermis terrein hebben we niet... het is op de markt en op breukelsplein want normaal fungeert als parkeerplaats... dus ik zou echt niet weten wat ze bedoelen met kermisterrein..
08-07-2012 om 22:48 uur | kersjje

En dan zijn er in Boxtel ook nog eens twee kermisterreinen.
08-07-2012 om 20:00 uur | nashua

Er wordt ook nergens gesproken over een kermis, alleen over een kermisterrein, dat betekent niet dat er op dat moment ook werkelijk een kermis gaande hoeft te zijn :-)
08-07-2012 om 18:36 uur | coop

Kermis? Waar? Ik heb niets gezien hoor!
08-07-2012 om 17:44 uur | sander151187

Hahahahaaaaa dat is een goeie Nico46 wat zijn het toch ook vreselijke slapers en vooral in het weekend!
08-07-2012 om 17:38 uur | essie77

Kan omroepbrabant in de toekomst kijken de kermis in boxtel begint pas op 17 augustus 2012.
08-07-2012 om 16:56 uur | nico46

  • Reageren op dit artikel

  • Dit bericht is gearchiveerd, waardoor het niet meer mogelijk is om te reageren.