Stroomstoring bij station Eindhoven - treinen rijden weer

Publicatie: maandag 23 juli 2012 - 20:35 | Auteur: Lobke Kapteijns

EINDHOVEN - Het station van Eindhoven heeft maandagavond last gehad van een stroomstoring. Het treinverkeer van en naar Eindhoven lag sinds zeven uur plat door een storing aan de seinen. Rond tien over halfnegen meldde de NS dat de storing is verholpen, maar reizigers moesten rekening houden met flinke vertragingen.

Door de storingen reden er geen treinen van en naar Limburg. Ook het treinverkeer richting Den Bosch ondervond problemen.


Vertraging van een uur
De NS zette daarom bussen in tussen Eindhoven en Geldrop. Er reden snelbussen tussen Eindhoven en Helmond, en tussen Eindhoven/Best.

Rond acht uur liet de NS ook weten dat de stroomstoring was verholpen, maar korte tijd later haperden de seinen opnieuw. Iets na halfnegen bleek de stroomstoring volledig opgelost.

Printen
Corrigeren


Reacties (3)


Goed bezig!
23-07-2012 om 21:00 uur | brabander1985

Ja dat hebben ze aangepast brabander1985.
23-07-2012 om 20:46 uur | mariisloveszz

Lees de site van de NS eens goed! Staat dat er tot 22.00 uur geen treinen rijden!
23-07-2012 om 20:28 uur | brabander1985

  • Reageren op dit artikel

  • Dit bericht is gearchiveerd, waardoor het niet meer mogelijk is om te reageren.