Kermis in Beek en Donk toegankelijker

Publicatie: vrijdag 10 augustus 2012 - 12:39 | Auteur: Hans Janssen

BEEK EN DONK - Een aantal van de kermisattracties die in september in Beek en Donk komen te staan, zal stil, niet zo opvallend verlicht en minder snel zijn.

De exploitanten en de gemeente Laarbeek, waar Beek en Donk onder valt, willen met deze maatregelen de kermis voor iedereen leuk en toegankelijk maken. De aanpassingen gelden voor 8 en 9 september tussen twaalf en twee ’s middags. Daarna gaan de remmen los.

'Landelijk uniek'
Er wordt gesproken van landelijk unieke maatregelen. Een normale kermis is door alle geluids- en lichteffecten minder geschikt voor mensen met autisme, epilepsie en een lichamelijke en/of verstandelijke handicap. Het motto van de aanpassingen is 'meer mogelijk maken door minder te doen'.

De kermis in Beek en Donk wordt gehouden op het Piet van Thielplein in Beek en Donk. Er zullen vrijwilligers op het terrein zijn om bezoekers indien nodig begeleiden.

Printen
Corrigeren


Reacties (2)


de muziek is niet het ergste,dat ze 2 dagen uittrekken voor mensen met beperkingen vind ik een goede zaak.
11-08-2012 om 12:33 uur | petra55

goeie zaak, je kunt al niet meer zonder oordoppen de kermis op. Het schijnt normaal te zijn dat de dreunende muziek op kilometers afstand hoorbaar is
10-08-2012 om 13:50 uur | ert

  • Reageren op dit artikel

  • Dit bericht is gearchiveerd, waardoor het niet meer mogelijk is om te reageren.