WAALWIJK - De politie is op zoek naar een man die kinderen zou lastig vallen in Waalwijk. In de wijk Baardwijk en op basisscholen is onrust ontstaan.
De man zou vorige week drie kinderen in de wijk Baardwijk hebben gevraagd naar de weg naar een supermarkt. Hij wilde dat de kinderen met hem mee zouden lopen. De kinderen gingen er niet op in.
Een vierde kind, een jongen van tien, zag de man alleen een vreemd gebaar maken. In alle gevallen zou het om een man gaan met donker haar en een hanekam of kuif.
De verhalen van de kinderen hebben tot onrust geleid in de wijk en op basisscholen in Waalwijk. Volgens de politie zijn er nog geen aanwijzingen dat de man inderdaad ergens op uit was. De meldingen worden onderzocht. Ook houden agenten extra toezicht in de wijk.