ZUNDERT - De buurtschappen in Zundert zijn er maar druk mee. De laatste week voor het Bloemencorso moeten de puntjes op de 'i' worden gezet. Duizenden bloemen worden op iedere wagen geprikt. En hiervoor zijn heel wat handen nodig.
Bij Buurtschap De Markt stijgt de spanning ook. Hun wagen moet dit jaar extra indruk maken. De ontwerpers zijn namelijk 'overgelopen' vanuit buurtschap Stuivezand. Ontwerper Frank van Baal moet er mee lachen: "Ja, je zou het overlopen kunnen noemen."
Gemoedelijk
Maar van haat en nijd is zeker geen sprake. De buurtschappen kunnen onderling goed overweg. Van Baal: "We hebben zelfs hulp gekregen met de bouw van onze wagen. Dus dat zit wel goed."
Passie
Het enige doel is een mooi Bloemencorso aanstaande zondag. Daarvoor wordt hard gewerkt en veel gelaten. "Dit is mijn enige hobby", zo zegt bouwer Bram Schraven.