Politie: geen xtc-afval in smeulende vaten in Leenderbos bij Heeze-Leende

Publicatie: dinsdag 18 september 2012 - 18:34 | Auteur: Sandra Kagie

HEEZE-LEENDE - Een boswachter heeft dinsdag in het Leenderbos in Heeze-Leende smeulende vaten gevonden. Aanvankelijk werd gedacht dat het om xtc-afval ging, maar volgens de politie is die kans klein. Uit onderzoek is gebleken dat er geen chemische stoffen in de vaten zaten.

De boswachter vond in totaal twintig zwarte jerrycans en vijf kartonnen vaten op een zandweg in het bos. Omdat is geprobeerd het afval in brand te steken, is een van de vaten gaan lekken.

Uit voorzorg hebben mannen met beschermende kleding de vaten opgeruimd. De politie heeft geen aanknopingspunten om verder onderzoek te doen.

Printen
Corrigeren


Reacties (4)


Wat laf van dabenik om dit crimineel gedrag af te schuiven op de politiek. dat is wel erg kort door de bocht! Misschien raar maar beter was het als die zooi gemakkelijker in te leveren was bij een millieustraat. Zodat het millieu gespaard blijft. Dumpen doen ze het toch!
18-09-2012 om 23:26 uur | benvw

wat zat er dan wel in? water? melk?
18-09-2012 om 21:31 uur | ert

wat een laffe criminelen, zonder respect voor de natuur. Waarschijnlijk konden ze met de 2 hersencellen die ze nog over hebben niets beters bedenken.
18-09-2012 om 16:32 uur | ert

En wie denk je die dit mag betalen? Juist ja wij belastingbetalers want die wiettelers lappen de wet aan hun laars en de pakkans is nihil.Wat een fijn land om crimineel te zijn.Bedankt vvd voor de belofte die jullie hadden gedaan.Stelletje leugenaars.
18-09-2012 om 16:02 uur | dabenik

  • Reageren op dit artikel

  • Dit bericht is gearchiveerd, waardoor het niet meer mogelijk is om te reageren.