BREDA - Een echt avondje NAC moest het worden op 30 maart 1996 tijdens de wedstrijd NAC-Heerenveen. Het moest het Laatste Avondje NAC worden aan de Beatrixstraat. Dat laatste avondje ging bijna niet door omdat de tribune in de fik vloog.
Geert Brusselers, oud-speler van NAC, was erbij op die bewuste avond en hij kan zich de brand nog goed herinneren."We zaten in de kleedkamer te wachten op de start van de wedstrijd en toen hoorden wij het nieuws. Dan kijk je elkaar toch wel even raar aan: brand?"
Serieuze brand
"Er gebeurde altijd wel wat bij NAC. Was het niet een honderdduizendknaller, dan was het wel iemand die nog vlaggen op ging hangen, maar brand, dat hadden we nog nooit gehad."
De brand bleek een serieuze brand en dat drong ook al snel door in de kleedkamer. "In het begin viel het wel mee", dacht Brusselers, maar de brand breidde zich snel serieus uit. Met als gevolg dat het hele dak eraf ging."
Uiteindelijk werd de brand geblust en kon de wedstrijd tegen Heerenveen gewoon doorgaan. NAC kwam 1-0 achter, maar won, met 5-1.