BREDA - De 58-jarige man uit Standdaarbuiten die vrijdag is gearresteerd voor brandstichting bij het gemeentehuis van Moerdijk, blijft nog minstens twee weken vast zitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Breda maandag bepaald.
De man zou vorige week maandag de hoofdingang van de het gemeentehuis aan de Pastoor van Kessellaan in Zevenbergen in brand hebben gestoken. Het gemeentehuis liep daarbij aanzienlijke schade op aan de hoofdingang. Ramen waren gesprongen en zwartgeblakerd en de pui was ontzet.
Geen verband bezoek minister
In eerste instantie werd gedacht aan een verband tussen de brandstichting en het bezoek van minister Opstelten en Commissaris van de Koningin Wim van de Donk aan het gemeentehuis op de dag van de brand. Uit onderzoek van de politie blijkt dat onwaarschijnlijk.