StukTV, de Brabantse Jackass: pissen tegen schrikdraad maar de onderbroek blijft aan

Publicatie: woensdag 17 oktober 2012 - 16:05 | Auteur: Rob Bartol

UDEN - Doe Maar zong al: "Er is geen bal op de tv." De 22-jarige Giel de Winter uit Uden gaat daar verandering in brengen met StukTV. Het is een nieuw 'tv-programma' dat op internet al heel populair is onder jongeren.

Niet in Hilversum maar in het buitengebied van Uden worden nieuwe programma-ideeën bedacht en uitgewerkt. Op StukTV voeren de drie presentatoren (en vrienden), als een Brabantse 'Jackass', opdrachten uit van internetkijkers.

De formule is even geniaal als simpel. Kijkers verzinnen opdrachten. De opdracht die op de website de meeste stemmen krijgt, wordt door de presentatoren uitgevoerd. Deze keer komt de opdracht van verslaggever Rob Bartol van Omroep Brabant. 

'Onderbroek blijft aan'
Giel, Thomas en Stefan pakken alles aan, maar er  zijn ook grenzen. Thomas: "We houden onze onderbroek aan. Die grens gaan we niet over." Een opdracht die recent werd uitgevoerd, was het pissen tegen schrikdraad. De 20-jarige Stefan: "Dat doe ik nooit meer. Het deed verschrikkelijk pijn. Ik was al gewaarschuwd door mijn vader, die als klein kind ooit zoiets per ongeluk had gedaan."

De bedenker van StukTV, Giel de Winter, is vooral bang om opdrachten te moeten uitvoeren, die te maken hebben met zijn hoogtevrees: "Daar ligt toch echt mijn grens, denk ik."

Facebook
StukTV kreeg vorige maand landelijke bekendheid, doordat de drie presentatoren op het Facebook-feestje in Haren midden tussen de feestvierende meute stonden. Beelden van StukTV werden voor goed geld verkocht aan diverse tv zenders.

De droom van de drie vrienden is om met StukTV door te breken op de 'echte' tv. Volgens Giel de Winter zijn er al voorzichtige eerste contacten.

Printen
Corrigeren


Reacties (7)


[Bericht is verwijderd door 'drjohn']
18-10-2012 om 13:24 uur | drjohn

Dit zou dus het amusement van de toekomst moeten zijn, nou laat maar mooi zitten. Gelukkig alleen maar op internet. Braaf daar blijven.
18-10-2012 om 13:24 uur | drjohn

Het verval gaat maar door...
18-10-2012 om 00:25 uur | clo

dat krijg je als deze gasten niet naar school gaan of werken, te veel vrije tijd tast hun hersenen aan.
17-10-2012 om 22:21 uur | leomill

Wat een vooruitgang! Heel beschaafd allemaal.
17-10-2012 om 18:35 uur | joriss

ooooohw, wat origineeeel
17-10-2012 om 17:41 uur | ert

de ouderen hebben al afgedaan bij het bedrijfsleven en de regering, maar als wij het van deze jongeren moeten hebben heb ik ernstige twijfels over de toekomst.
17-10-2012 om 16:23 uur | leomill

  • Reageren op dit artikel

  • Dit bericht is gearchiveerd, waardoor het niet meer mogelijk is om te reageren.