Sylvie van der Vaart meest geliefde vrouw in Hamburg

Publicatie: donderdag 18 oktober 2012 - 19:45 | Auteur: Jesse van Kalmthout

HAMBURG - Sylvie van der Vaart uit Breda is de populairste bekende vrouw in het Duitse Hamburg. Dat blijkt uit een poll van de lokale krant Hamburger Morgenpost.

De 34-jarige voetbalvrouw kreeg 37 procent van de in totaal 4300 uitgebrachte stemmen. De Duitse zangeres Ina Müller eindigde met tien procent op de tweede plaats.

Sylvie streek in 2005 neer in Hamburg toen haar man Rafael van der Vaart een contract tekende bij de club Hamburger SV. Ze groeide al snel uit tot een Duitse tv-persoonlijkheid.

Via het Spaanse Real Madrid en het Engelse Tottenham Hotspur keerden de voetballer en zijn gezin deze zomer terug naar Hamburg.

Printen
Corrigeren


Reacties (4)


Domblondje doet haar naam weer eer aan...4300 op een totaal van 1.750.000 is absoluut niet re-pre-sen-ta-tief (Dat is een lang en moeilijk woord dus heb het maar in stukjes gehakt voor je).
19-10-2012 om 22:24 uur | vegafuture

@vegafuture Jij verwacht zeker een verkiezing met opkomstplicht voor alle Hamburgers, niemand uitgezonderd? Dat doet men zelfs niet bij de verkiezing van de Amerikaanse president.
19-10-2012 om 22:17 uur | domblondje

Nou... uit Breda... ! Uit Zundert toch?
19-10-2012 om 17:42 uur | dutchart

Dit is weer zo'n kop waarvan je denkt: Wat een onzin. Hoe kunnen ze dat weten. Ze hebben 4300 mensen gevraagd en Hamburg telt ruim één en driekwart miljoen inwoners!
19-10-2012 om 15:55 uur | vegafuture

  • Reageren op dit artikel

  • Dit bericht is gearchiveerd, waardoor het niet meer mogelijk is om te reageren.