Tja, ik zou bijna zeggen: Vertel me eens wat nieuws... zucht
En o, wat zijn de woonwagenbewoners (rare naam overigens, want er is geen woonwagen te bekennen) weer gepikeerd als je er wat van zegt. maar zelf zullen ze er niets aan doen om de rotzooi en criminaliteit bij hun zelf ter hand te nemen en aan te pakken.
Moet eerlijk zeggen toen ik de behuizing van hun de eerste keer zag in eindhoven dacht ik dat ik een villa wijk voorbij reed, dit kan je geen woonwagens meer noemen, vele van hun wonen beter als menig burger die in een gewoon huis wonen, dus waarom nog langer dit soort praktijken tollereren van hun, Ook is het zo dat ze niet overal het zelfde zijn, er zijn wel degelijk kleine subkampem waar men zich wel aan de maatschappij aanpast, hun kinderen gaan naar school en gaan ook werken . Maar ben het er mee eens dat men dit soort dingen de kop in moet drukken.Ook hunnen kunnen dit soort dingen niet ongestraft doen net zo goed niet als mensen die in een gewoon huis wonen, gelijke monnikken gelijke kappen vind ik.
Toch is er duidelijk sprake van progressie, tot voor kort durfde de politie een woonwagenkamp sowieso niet eens op. Er is dus nog hoop.
Bij elke volgende inval een bulldozer mee nemen en het kamp egaliseren, deze broedplaatsen van het kwaad zijn als steenpuisten op de huid.
Waar de overheid nu mee bezig is zouden ze elke dag moeten doen.
Laat daar maar eens een Real Life Soap van maken.
Elke dag bij enkele kampen een inval,
aflevering van Best zal spannend worden haha!
@narcis
dit is vorig jaar in St Michielsgestel gebeurd,
de wagen werd verzegeld,
en na een hoop gejammer en gesnotter van de vrouwen met kinderen op hun armen,
op tv en in de krant,
heb ik er niets meer van gezien of gehoord.
Zal wel weer onder de mat zijn geveegd, en de "bewoners " zullen wel hun zin hebben gekregen.
Welke "woonwagen" bewoner weet mij antwoord te geven op mijn vraag.. (11.17u)
Maar Narsis toch, je gaat ze toch niet op ideeën brengen. Stel je voor als ze dat gaan doen dan blijft er geen kamp meer over.
@ narsis Natuurlijk niet want dan is het discriminatie
Wat ik mijzelf afvraag is dit..als er een wiedplantage aangetroffen word op een woonwagenkamp of men heeft een forse niet te betalen schuld of een belastingschuld, word men dan ook uit de woonwagen gezet..of wordt de woonwagen onder de hamer verkocht of worden de auto's of huisraad waar evt beslag op is gelegd ook verkocht? Net zoals dat in woonwijken in alle steden van N-L weleens voorkomt?
@moederanna Kom er maar in moederanna!
En ik lees niks van een aanhoudingen of zo ,Gaan die gasten nu gewoon vrijuit ?
vertel eens iets nieuws. 25 jaar geleden toen ik als kind in Goirle woonden wisten we dit toch ook al. Alleen werd het toen gedoogd ... je wist nu eenmaal dat de mensen van het kamp 'andere dingen' deden. Al wisten we toen natuurlijk nog niet wat die andere dingen waren.
Oké, het is niet goed te praten, wat niet mag, dat mag niet. Maar om daar nou zo'n bombarie over te maken ...
wie nu nog zegt dat je bij bepaalde groepen niet moet vooroordelen die snapt er niks van
Achja ruimen ruimen ruimen ruimen.We krijgen burger oorlog.Dat gaat eraan zitten komen.En mensen ... dat jullie zeggen over ...dat noemen hun discriminatie ,zo zijn ze door de jaren heen zo gemaakt!.Hoe oud zijn jullie ? houden jullie van k3 ? weten jullie wel van het bestaan van ons? kennen jullie ons ? kennen wij jullie ? zijn wij niet hetzelfde als jullie ? Doet onze kinderen ook niks? wat een slap ge%& hier.Burger oorlog ,daar gaan we naar toe.Ons rijke (ahumm) kikkerlandje.Rijk voor andere waar wij allen aan betalen.Maar het zijn juist die bewoners waar nooit naar geluisterd word en werd.Kijk naar ons verleden.Als gewoon nederlander dat je zo vernederd moet worden.Jullie missen een groot deel mensen.Ik zou wel meer willen zeggen maar dat doe ik de redactie niet aan.Maar zijn we nu op de goede weg ?Voor vele wel ,maarja en dan ?Ruimdenkend zijn we niet meer.kindertjes !
Gewoon allemaal ruimen die kampen...laat ze maar gewoon in een huis gaan wonen
zoals alle normale mensen doen.
En laat ze ook gewoon normaal werk doen voor hun geld.
Het grootste deel van deze bewoners is gewoon tuig !
Slijpstenen en botte scharen vinden ze tegenwoordig nooit meer op die kampen, maar wiet,zwart geld en wapens des te meer.
De vooroordelen worden weer bevestigd. Het zijn dus eigenlijk geen vooroordelen.
Het is prima dat het lik op stuk en plukze beleid nu wat consequenter wordt uitgevoerd.
Of het help?
Hahaha en weer een flinke buit op een woonwagenkamp.
Elke week controleren die handel.
Zes woonwagens, en dan deze buit? Hoe was het ook weer, vooroordelen en discriminatie? Juist jah!
Een woonwagenkampje in Goirle: aanslagen opgelegd van enkele tonnen en 11.000 euro contant geld geïnd. Ook werden er vuurwapens en hennepkwekerijen aangetroffen. En dat bij zegge en schrijve 6 woningen!
Als "gewone" burgers permanent op een bungalowpark willen wonen dan mag dat in 99% van de gemeentes niet, maar woonwagenkampen mogen in die gemeentes wel.
Wie wordt hier in Nederland gediscrimineerd?
[Bericht gewijzigd door 'pierewaaier' op 24-10-2012 om 20:22]
@elsje, ik denk dat je geen recht hebt om zoiets te zeggen als dat er wel een reden zal zijn voor deze controle. Aangezien jij hier niets van weet, heb je ook maar vrij weinig recht van spreken.
Ik zelf kom woonwagenkamp en wij worden ook een paar keer per jaar gecontroleerd. Bij ons is alles in orde en ik studeer op het hbo, dus ik doe wat voor me geld, want zodra ik klaar ben met mijn studie wil ik gaan werken. Ik vind het van bepaalde mensen zeer laag om alle woonwagenbewoners als stereotype te zien. Iedereen mens is uniek, dus ook de woonwagenbewoners! Bij elk volk zitten goede en kwaden, en ja wij zeuren over het feit dat we gediscrimineerd worden want dit is ook zo. En dat er elke keer iets op de kampen is, is omdat ze hier telkens een controle doen. Ze zouden eens in gewone woonwijken onverwachte controlles moeten doen, kijken hoeveel dingen ze vinden die niet juist zijn.
Wat willen jullie mensen dan?
Ons in " gewone woonwijken" plaatsen, zodat jullie dan weer commentaar kunnen leveren over het feit dat er van die asociale kampers in jullie goede buurtje wonen?! Dit is zo als het op zo'n moment zal gaan.
Zie ieder mens gewoon als een individu en doe geen uitspraken over dingen waar je geen verstand van hebt iedereen alsjeblieft!
alle kampen gewoon wekelijks ff sjekken zou ik zeggen, en geheel opdoeken zodra ze in overtreding zijn gegaan
@moederanna Waarom je bericht intrekken? Als jij verteld een reiziger/woonwagenbewoonster te zijn en nu (helaas) woont in een (huur)huis ben je toch geen reiziger/woonwagenbewoonster idd maak op je eigen terrein eens schoon schip en spreek mekaar er op aan, en als er rotte appels op een kamp zitten -wat meestel inteelt/famillie is- zou die toch uit het kamp moeten gezet? Of kunnen die gewoon onder jullie vlag verders gaan?...vragen... vragen...? En is het ook niet zo dat percentueel op het aantal inwoners van het kamp er meer gebeurt als in een straat/woonwijk met relatief veel meer inwoners?
Dit moeten ze eigenlijk wekelijks doen.
[Bericht is verwijderd door 'moederanna']
De meeste mensen romantiseren het kampleven, maar lijkt meer op piraterij!
Met een programma zoals Gipsy Girls gooien ze hun eigen ruiten in.
En het programma van Frans Bouwer, dat is net zo nep als de praatjes van een reiziger.
[Geen persoonlijke aanvallen, de Redactie]
[Bericht gewijzigd door 'redactie' op 24-10-2012 om 19:45]
kijk als er al iets gevonden word moet dat bestrafd worden, wel vind ik het raar dat men als men bij een woonwagenkamp binnen valt meteen de mensen hun oordeel klaar hebben, ook word er volgens mij bij gewone huizen een hele straat afgezet en bij elk huis een inval gedaan, dat de belastingdienst hierbij aanwezig is vind ik een beetje raar! want de deurwaarders van de belastingdienst hebben toch al lang geleden de opdracht gekregen om bij voorbaat niet een woonwagenkamp op te gaan om te innen, en nu dus wel, o ja nu zijn ze met meerdere personen, waarom altijd groots in de media als het om een woonwagenkamp gaat, terwijl er zoveel meer woonwagenbewoners zijn die niet aan criminaliteit doen, hun belasting gewoon zo als het hoord betalen, en zelfs gewoon werken voor hun centjes, maar och achter een pc is het makkelijk kommentaar te maken
idd en maar klagen over discriminatie.
Maar het is ook elke keer iets op die kampen.
Hennepkwekerijen - belasting ontduiking- nie werken en toch grote auto's rijden enz. enz.
6 woonwagens en 50 controleurs ! Dus er zal heus wel een reden zijn voor deze "controle" .
en maar weer klagen dat ze worden gediscrimineerd