Hoe idioot kinderachtig en zielig kan je zijn...Als dit het niveau is van OB ben ik echt teleurgesteld. Ben het zo beu dat er over de luie grieken zo gesproken wordt. Ga maar eens in griekenland kijken en dan nog een reportage maken. Laat die 5de rnags verlaggever maar eens in griekenland werken zoals de meeste mensen 10 uur per dag voor 320 euro per maand.
[Bericht is verwijderd door '1976linnie']
En ik maar denken dat ik een uitnodiging zou krijgen!
@ 31-10-2012 om 15:47 uur | roofvogel
Zo veel kun je niet verwachten van O.B! Dingen zelf (onder)zoeken en hoor- en wederhoor hebben ze nog nooit van gehoord. Dat is te moeilijk voor ze denk ik.
Helemaal eens met @buschauffeur 31-10-2012 om 16:34 uur en @icetea24 31-10-2012 om 16:29 uur
Wat een onzin van O.B. het is onder de gordel en ver beneden peil!
Rob Bartol in dienst bij Omroep Brabant,als ik baas zou zijn stuurde ik hem naar griekenland zonder salaris of enkele steun, om een griek hier aan te pakken die kei hard voor zijn centen werkt is gewoon echt niet normaal, Rob jij krijgt je loon via onze belastingcentjes wees een man en zeg waar je woont, dan komen we morgen met alle luisteraars van omroep brabant bij je eten en een vergoeding, echt niet, wat die heb je in die tijd al dik en dubbel gehad. Wat ik van je vond was een kei goeie journalist maar vanaf vandaag Rob Bartol de grootste eikel allertijden, en wel nummer 1 van de omroep brabant top allertijden.
Beste lezers, je ziet toch wel wie deze actie heeft uitgevoerd. Rob Bartol. Deze zielige arrogante vent hadden ze 10 - 15 jaar geleden al weg moeten jagen bij Omroep Brabant.
[Bericht gewijzigd door 'clo' op 31-10-2012 om 16:30]
Jeetje wat een kinderachtige acties...ob gaat vaak te ver vooral naar allochtonen toe. Altijd negatief publiceren zodat je haat creëert. is niet de eerste keer en zal ook echt niet de laatste keer zijn..ob objectief? Echt niet. Haat creërend volk daar bij ob...erg slecht zoals gewoonlijk.
Hardwerkende Grieken die al jaren met gastvrijheid en een goede keuken hun kostje proberen te verdienen hadden O.B. aan moeten geven bij de politie ! als Wanbetalers ! O.B. had op zoek moeten gaan naar Griekse Belastingontduikers die er in hoofzaak de reden van zijn voor de financiële janboel in hun land ! b.v. de fam. Onasis en consorten !
"Rob Bartol". De naam zullen we onthouden. (in zeer negatieve zin.)
[Bericht gewijzigd door 'martinamsterdam' op 31-10-2012 om 15:16]
Na zo'n onzinnige en onfatsoenlijke reportage moet Omroep Brabant niet zeuren als ze minder subsidie krijgen. Dat is dan helemaal terecht. Gebruik de subsidies maar voor zinvolle onderwerpen!
Nieuwswaarde, nee.. Grappig, nee.. Wat heeft in Grieks restaurant in Nederland er nou mee te maken? Jammer, Omroep Brabant..
Rob Bartol heeft duidelijk de kolder in zijn bol!
Verschrikkelijk. Hoe lang laat OB dit nog op de site staan?
Je zou je toch hartstikke rot moeten schamen met zo'n journalist c.q. persoon die deze 'opdracht' heeft gegeven?
Of doe dan maar een eindredactioneel commentaar.
Leg maar uit waarom OB vindt dat dit okay is!
[Bericht gewijzigd door 'esther' op 31-10-2012 om 13:32]
Chantage, afpersing, oneigenlijk gebruik van de journalistieke vrijheid, machtsmisbruik. Iemand nog iets toe te voegen? Ik vraag me af hoe druk het is in de kantine van OB?
[Bericht gewijzigd door 'walm' op 31-10-2012 om 13:30]
als het nou een goede verslaggever was had hij dat in restaurants in Griekenland geprobeerd.
En nog even voor alle duidelijkheid. Die grote tekorten in Griekenland liggen echt niet aan de pensioenen die bij sommige al op hun 50e zijn ingegaan. Er wordt vergeten bij te vertellen dat als b.v. een leraar/es daar op die leeftijd met pensioen gaat, hij/zij twee baantjes er bij moet hebben om van dat pensioen rond te kunnen komen. Dat de gemiddelde gepensioneerde daar lekker van kan leven is een utopie. De grootste oorzaak ligt hem vooral in het feit dat de steenrijke miljardairs, b.v. de grote reders, hun kapitaal in het buitenland parkeerden en tevens een laag belastingtarief werden voorgehouden. Met andere woorden de kliek bovenin heeft de boel belazerd. Niet de man en vrouw onder aan de ladder.
Kan de raad voor de Journalistiek deze prutser niet levenslang schorsen?
wat een ongelofelijk domme actie! Ik kom binnenkort ook bij jullie in de kantine in Eindhoven mezelf volstoppen op jullie kosten.Jullie vangen toch ook subsidie en niet zo'n bietje ook?
En voor ieder die weer een reactie gaat plaatsen in de trant van: "dat geld van die luie Grieken zien we nooit meer terug.." Deze restauranteigenaren werken toch in NL en betalen belasting in NL? Inderdaad... Dus houd die domme en onwetende reacties a.u.b voor u.
Ik word hier echt boos en verdrietig van... Maar ja, genoeg kostbare tijd aan deze onzin verspild nu.
Oef. De geachte verslaggever van dit artikel zit nu vast hard te lachen om al die reacties hier onder zijn stukje: kijk nou wat grappig, ik weet de mensen in beweging te brengen, wat een lolbroek ben ik!
Journalistiek gezien is dit natuurlijk waar-de-loos, en als het gaat om menselijke normen en waarden al helemaal. Wat hebben hardwerkende restauranteigenaren in hemelsnaam te maken met jou verwrongen visie op de steun aan Griekenland? Wat geeft je het recht ze zo te behandelen? En dan die laatste alinea, waarin even een politiek statement wordt gedaan van Telegraafniveau... treurig. Mensen prikkelen is goed, opinie is goed, maar er zijn wel grenzen. Jullie zijn er voor je publiek volgens mij, jullie bestaan bij de gratie van ons geld, dus het zou je sieren als je wat beter naar je publiek zou luisteren. En hier zat duidelijk niemand op te wachten.
Oh nee! Deze trotse Brabantse, woonachtig in Griekenland, schaamt zich diep! Plaatsvervangende schaamte dan... wat een schandalige actie. Bah, wat smakeloos zeg. Ik word er gewoon misselijk van. Ik geef het altijd af op pow-nieuws, maar dit is hetzelfde. En dat voor OB. Wat wil je hier mee bewijzen? Dat deze verslaggeven dit durft...waar zijn onze normen en waarden gebleven? Ik kan er niet over uit! Als jullie wijs zijn ob, halen jullie dit bericht snel van de website, want hiermee laten jullie je van je slechtste kant zien! Nogmaals: jullie zouden je moeten schamen!
Dat geldje aan de grieken zijn we kwijt en zien we dus nooit meer terug. Van onze belastingcenten zitten die grieken op hun 50-ste al met pensioen te lachen in het zonnetje aan het strand. Bedankt Europa ! Wij verhogen de zorgpremie wel weer.
@brammetje En zijn jullie in dat restaurant zo stom geweest dat te laten gebeuren en ermee accoord te gaan? Ik zou zeggen dat dit puur een vorm van afpersing is en een telefoontje naar de politie waardig!
Brammetje waar heb jij het nou ineens over? In de eerdere reacties is er niemand die ontkent dat dit gebeurt. En al zou dat; dan nog dan slaat deze actie van OB helemaal nergens op, en is niet grappig ook. De grap om te gaan eten bij de griek en dan niet te betalen is al zo uitgekauwd trouwens...
31-10-2012 om 07:20 uur | brammetje, Ja maar zo wordt het niet vermeld in bovenstaand artikel. Dus kan me de onderstaande reacties wel indenken. Was ook mijn eerste ingeving toen ik het las.
ik vind het ook schandalig dat dit gebeurt maar ik wil jullie wel allemaal even laten weten dat dit gebeurt in Nederland en de rest van Europa. Dus geef niet af op Omroep Brabant en Rob Bartol. Deze wilde alleen maar bewijzen dat dit gebeurt. Ik ben zelf werkzaam bij een grieks restaurant en ook ons is het al overkomen. Dus eerst goed beseffen wat je zegt of denkte
Waarom moet ik in godsnaam nog betalen voor Omroep Brabant ? Het meest stompzinnige in omroepland.
Wat een hele, hele, hele, zielige actie van jullie zeg. Ik zal binnenkort ook eens bij jullie in de kantine gratis eten en in de stoelen gaan zitten van jullie presentatoren. Ik betaal belasting die in de vorm van subsidie naar jullie gaat. Eens kijken of jullie dan nog zo grappig zijn.
Achteraf is het nieuwe regeer akoord toch niet zo slecht, minder subsidie naar dit soort onzin. Ik ga wel het POWnews kijken, dat heeft tenminste nog een beetje waarde!
Schaam jullie heel diep en met name deze zielige Rob Bartol!
Dit moesten we allemaal eens doen. Schaam jullie diep, OB.
Wat heeft in hemelsnaam een Grieks restaurant hier in Nederland met Griekenland
te maken wat daar allemaal gebeurd !?
schande, omroep brabant. Jullie leven zelf van de subsidie ! Heel snel subsidie intrekken en zelf regelen. Ik kom nooit meer op deze website en zal de zender van mijn TV altijd overslaan!
Wat heeft een gemiddeld Grieks restauranteigenaar eigenlijk met Griekenland en de Europese garantstellingen aan Griekenland te maken? Wat is dit voor kulonderwerp en wie binnen de redactie geeft voor zoiets stompzinnigs toestemming?
Kansloos OB
Wat een belachelijk dom artikel. Wat een stemmingmakerij. En wat nu? In een Chinees restaurant gaan zeuren over de annexatie van Hong Kong? In een Japans restaurant kijken of het eten licht geeft? In een Surinaams restaurant vragen of er nog gewerkt wordt? Is dit Omroep Brabant in een poging om PowNews achterna te gaan? Nou, dat is gelukt. Veel lager kan je niet gaan. Gefeliciteerd.