Lunchroom 'T Stief Kwartierke uit Breda heeft lekkerste broodje van Nederland

Publicatie: vrijdag 2 november 2012 - 14:23 | Auteur: Robert te Veele

BREDA - 'T Stief Kwartierke uit Breda heeft het Lekkerste Lunchroombroodje van Nederland 2012. De jury van vakblad Lunchroom gaf het broodje 'Say Cheese!' van Jurgen de Ruijter de meeste punten.

De Say Cheese! bestaat uit drie gevulde mueslibolletjes. Eén bolletje is belegd met door Gandaham omwikkelde Gorgonzola, één bolletje heeft mozzarella en abrikoos, en de derde wat geitenkaas waar spek omheen is gewikkeld. In de mueslibolletjes zit een frisse salade van onder meer komkommer en druiven.


Fris en licht
Volgens de jury blinkt de Say Cheese naast originaliteit en presentatie uit in smaak. De kazen zouden zeer goed zijn gedoseerd waardoor het een fris en licht broodgerecht is. Een tweede Brabantse kanshebber was Sandwich Smaak van lunchroom Smaak in Rijen.

Verder waren lunchrooms uit Arnhem, Alkmaar en Den Haag genomineerd.

Printen
Corrigeren


Reacties (6)


@purist100

Dank! ;-)
02-11-2012 om 22:25 uur | commtree

Heerlijk, die jaloezie van sommigen. ;-)

02-11-2012 om 22:24 uur | commtree

Zal binnenkort prijsniveau wel worden aangepast
02-11-2012 om 17:45 uur | cynisme

02-11-2012 om 15:43 uur | vegafuture
De ham en spek maken de smaak hè? Als je dat weg laat smaakt het totaal anders en hadden ze geen prijs gewonnen.
02-11-2012 om 16:52 uur | ronald78

Heel lekker! Wel zonder de ham en het spek natuurlijk. Ook veel gezonder dan...voor de mensen maar in elk geval voor die arme varkens!
02-11-2012 om 15:43 uur | vegafuture

Proficiat Commtree :-)
02-11-2012 om 15:35 uur | purist100

  • Reageren op dit artikel

  • Dit bericht is gearchiveerd, waardoor het niet meer mogelijk is om te reageren.