Maaltijdbezorger geschept door auto op kruising in Eindhoven Een maaltijdbezorger is zondagavond gewond geraakt bij een botsing met een auto. Dat gebeurde tijdens het oversteken van de Sterrenlaan. De bezorger is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Coronanieuws: vaccinatie kwetsbare ouderen en mensen met beperking van startIn dit liveblog houden we je maandag op de hoogte van al het nieuws rond de coronacrisis, in Brabant en daarbuiten.LIVEBLOG
Politieheli zoekt mannen die op de vlucht sloegen na achtervolgingDe politie is zondagavond een grote zoektocht gestart aan de Parallelweg in Helvoirt na een korte politieachtervolging. Drie mannen zijn een auto uitgesprongen en te voet gevlucht. Het gaat om mannen met 'vermoedelijk besmeurde donkere kleding'.
Movianto in Oss is nu even het middelpunt van de samenleving: 'We doen waar we goed in zijn' De hoeveelheid beveiliging voor het pand verraadt dat er spannende dingen liggen opgeslagen bij Movianto in Oss. Een bedrijf dat al tien jaar aan de top staat van logistieke dienstverlening in de wereld, maar waar nog maar weinig mensen van hadden gehoord. Tot nu. Sinds het coronavaccin voor de Nederlandse markt dáár in de vriezer ligt, weet iedereen precies waar het ligt. Als schat op het industrieterrein, de hoeder van het vloeibare goud.
Vastgoedtycoon Roger Lips uit Uden mag rechter uitleggen waar miljoenen zijn gebleven Vastgoedhandelaar Roger Lips uit Uden moet zich maandag voor de rechtbank in Zwolle verantwoorden. Het Openbaar Ministerie verdenkt hem van het achterhouden van informatie in het faillissement met een schuld van 200 miljoen euro. Lips is in 2013 gevlucht naar Dubai en wil niet naar Nederland komen voor het proces.
'Politie wiste sporen uit van in stukken gezaagde informant Freddy Janssen uit Valkenswaard'Nadat politie-informant Freddy Janssen uit Valkenswaard aan stukken gezaagd was teruggevonden, heeft de politie cruciale informatie voor de rechtbank verzwegen en sporen van de operatie uitgewist. Dat zeggen betrokkenen, die spreken van een "doofpot met IRT-achtige kenmerken", tegen het AD.
70 jaar getrouwd in coronatijd: receptie door het raam en bloemen van de koningEen 70-jarig huwelijksjubileum is natuurlijk zo bijzonder dat je dat het liefst groots wil vieren. Helaas ging dat zondag niet voor Pierre en Gerry Cools omdat ze beiden het coronavirus onder de leden hebben. Maar dankzij creatieve oplossingen werd het toch nog een bijzondere en feestelijke dag voor het echtpaar.
UITGELICHTVernieuwde vaccinatieplanning: kwetsbaren eerder, dit is wanneer jij jouw coronaprik kan verwachten
Bumperklevende en rechts inhalende auto raast met 240 kilometer per uur over snelwegDe bestuurder die zondagmiddag met zijn auto met maar liefst 240 kilometer per uur over de A58 reed, heeft direct zijn rijbewijs in mogen leveren toen hij uiteindelijk door de politie kon worden aangehouden. Naast te hard rijden, haalde de man ook rechts in en was hij stelselmatig aan het bumperkleven.
Man uit het niets neergestoken in Breda: politie valt huis binnenBij een steekpartij in de Ploegstraat in Breda is zondagmiddag een man gewond geraakt. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht maar is niet in levensgevaar. De dader vluchtte maar kon later worden aangehouden.
Coronanieuws: basisscholen en kinderopvang dicht tot 8 februari, 733 nieuwe besmettingen in BrabantIn dit liveblog hielden we je zondag op de hoogte van al het nieuws rond de coronacrisis, in Brabant en daarbuiten.LIVEBLOG
Irakees gooit vuurwapen uit autoraam net voor verkeerscontrole bij RijsbergenEen Irakese bestuurder heeft zondagmorgen een vuurwapen uit een autoraam gegooid vlak voor een politiecontrole op de afrit naar Rijsbergen. Het vuurwapen zat in een roze tas.
Restaurant wordt afhaal-taartenwinkel: 'We kunnen veel meer dan alleen barbecueën'Broers Lauren en Yorick Roels toverden hun barbecuerestaurant M'EAT om tot een taartenwinkel, om maar iets te doen te hebben in de lockdown. Sindsdien staat er dagelijks een lange rij voor hun zaak, Cake Daddy, in het centrum van Den Bosch. "We zijn hier al voor de derde keer en we hebben bijna alle cakejes al een keer gehad", vertelt een stel dat alweer langskomt voor een stukje cake.
Man (46) wordt boos om sneeuwballengevecht en bedreigt kinderen met wapenEen 46-jarige man uit Oisterwijk is zondagochtend aangehouden omdat hij een groepje ouders en kinderen met een wapen bedreigde omdat ze een sneeuwballengevecht hielden en er sneeuw tegen zijn ruit was gegooid.
Eenzame jongeren steeds depressiever, Brabant Maatjes wil toch activiteiten voor kwetsbare groepenBryan Vreijsen (28) uit Tilburg organiseert activiteiten voor eenzame Brabantse jongeren. Hij ziet dat de eenzaamheid onder die doelgroep door corona enorm toeneemt. En het blijft niet bij eenzaamheid. “Ik lees steeds vaker in onze Facebookgroep dat mensen aan zelfmoord denken.”
Het enige echte vaccin tegen corona komt uit een brouwerij, zeggen de bedenkersEr worden wereldwijd al vaccins tegen corona toegediend van onder meer AstraZeneca&Oxford, van BioNTech/Pfizer, van Janssen&Johnson&Johnson en van Moderna. Maar volgens vader Jan en zoon Joost Dommisse uit Hoeven hoeft het allemaal niet van zover te komen. Zij hebben het enige echte medicijn in huis. Zelf gebrouwen. De twee runnen in hun woonplaats bierbrouwerij ’t Meuleneind.
RKC en Willem II spelen gelijk in degradatieduel met twee gezichtenDe belangen waren voor het duel tussen RKC Waalwijk en Willem II duidelijk. De nummer vijftien ontving in Waalwijk nummer zeventien. Beide ploegen moesten winnen, maar deden dat allebei niet. Wat viel er op tijdens het 1-1 gelijkspel in het Mandemakers Stadion?
Mannen belagen arbeidsmigranten in huis in Breda, een verdachte aangehoudenEen groep mannen is zaterdagmiddag een huis in Breda binnengestormd en ging direct in gevecht met een aantal Oost-Europese arbeidsmigranten die daar wonen. De politie meldt dat daarbij met stokken werd geslagen.