Mogelijk schietpartij in Breda: huls gevonden, maar niemand gewondIn Breda is maandagavond laat mogelijk geschoten. Volgens de politie hebben diverse mensen in de omgeving van de Vincent van Goghstraat gemeld dat ze schoten hebben gehoord. Video
Vrouw en man gevonden op fietspad in De Mortel: nog veel onduidelijkIn De Mortel zijn in de nacht van maandag op dinsdag een vrouw en een man op een fietspad gevonden. Het is niet duidelijk wat er met hen is gebeurd. Ze werden rond een uur aangetroffen op de Lochterweg. 0:26
Philips: problemen slaapapneu-apparaten minder gevaarlijkZojuistDe problemen met slaapapneu-apparaten van Philips zijn minder gevaarlijk voor gebruikers dan het Nederlandse zorgtechnologiebedrijf eerder dacht. Dat stelt de onderneming op basis van vroege onderzoeksresultaten naar de apparaten. De terugroepactie gaat evenwel onverminderd hard door.
Liveblog112-nieuws: huls gevonden op straat in Breda • brand verwoest keet in CuijkZojuistIn dit liveblog houden we je deze dinsdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in onze provincie.
Tim van Rijthoven wint overtuigend bij Wimbledon-debuut12 uur geledenTim van Rijthoven heeft maandag zijn eerste wedstrijd op Wimbledon overtuigend gewonnen van Federico Delbonis. Na een moeizame start herpakte de Roosendaler zich knap en won hij in drie sets van de Argentijn. Het is voor de tennisser zijn allereerste overwinning op een Grand Slam.
Chauffeur sluit zichzelf buiten, auto met draaiende motor bijna in rook op13 uur geledenEen automobilist is maandagmiddag in Asten gestrand met een lege accu. Niets bijzonders, maar toen hij met startkabels zijn auto weer aan de praat kreeg, sprong het voertuig spontaan op slot en kon de eigenaar niet achter het stuur kruipen. Hij liet de draaiende auto achter om de reservesleutels te halen in Oss. Dit is een rit waar je heen en terug ongeveer een uur en drie kwartier over doet.
Schoonspringster Praasterink bij WK-debuut elfde op 10-metertoren10 uur geledenSchoonspringster Guurtje Praasterink uit Eindhoven is bij de wereldkampioenschappen zwemsporten als elfde geëindigd in de finale van de 10-metertoren. De 19-jarige debutante kwam in Boedapest tot een score van 268,55 punten. Daarmee hield ze alleen de Duitse Christina Wassen (253,80) onder zich.
Wapen van Boxtel op klaarlichte dag van gevel gemeentehuis gestolen 11 uur geledenHet wapenschild dat aan het gemeentehuis van Boxtel hangt, is maandag op klaarlichte dag van de gevel gestolen. Oplettende agenten kregen al snel een verdachte in het vizier. Na enige tijd posten bij zijn huis, grepen ze hem in de kraag. Het wapenschild had hij thuis verstopt.
Scooterrijder zwaargewond bij ongeluk in Oss15 uur geledenEen scooterrijder is maandagmiddag in Oss zwaargewond geraakt bij een botsing met een ander voertuig. Een traumateam in een auto verleende eerste hulp. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
1:26Boeren voeren actie op provinciehuis, maar blijven met lege handen achter15 uur geledenVerschillende boze boeren zijn maandagmiddag naar het provinciehuis in Den Bosch gegaan om daar te protesteren tegen de stikstofplannen van het kabinet. Ze gingen met een klein groepje naar binnen en vroegen om 'een lijntje naar Den Haag'. Maar ze vertrokken met lege handen. Het is onduidelijk of er nog meer protesten in Brabant gaan volgen maandag.
2:57Dit is schutter die meerdere kogels afvuurde op shishalounge Zenza14 uur geledenDe schutter die eind april meerdere schoten loste op Shishalounge Zenza aan de Boschstraat in Breda is maandag te zien in een uitzending van Bureau Brabant, bij Omroep Brabant. De politie laat ook de bestelwagen zien waarmee de schutter wordt afgezet en waarmee hij na de schietpartij weer vertrekt.
4:40Jongen bewusteloos door vuistslag in het gezicht: dit is de dader14 uur geledenEen gebroken kaak en een paar titaniumplaten in zijn gezicht: dat zijn de ergste gevolgen voor het slachtoffer van een mishandeling bij het station in Eindhoven in april van dit jaar. In Bureau Brabant laat de politie beelden zien van de dader en van een taxi die rakelings langs het slachtoffer rijdt. Die chauffeur is een belangrijke getuige.
Mister NAC is terug bij de club: ‘Ik kijk niet naar namen en functies’15 uur geledenNa een jaar afwezigheid keert Ton Lokhoff terug bij zijn geliefde NAC. Samen met de nieuwe trainer Robert Molenaar stond ‘Mister NAC’ maandagmorgen voor het eerst op het trainingsveld. Naast zijn rol als assistent gaat Lokhoff zich ook bezighouden met de scouting. Al duurt het nog even voor hij daarmee aan de slag kan.
0:28Schuurbrand in Asten onder controle, NL-alert ingetrokken16 uur geledenEen schuur aan de Laarbroek in Asten is maandagmiddag rond drie uur in brand gevlogen na een blikseminslag. De klap was in de verre omgeving te horen. Het vuur was na ongeveer een uur onder controle, meldt de brandweer. Omdat het dak bestond uit asbestplaten, verstuurde de brandweer een NL-alert. Dat is later ingetrokken nadat bleek dat de asbestdeeltjes door de hevige regen in de directe omgeving zijn neergeslagen.
Profvoetballer slaat er op los in een snoepwinkel en moet de cel in16 uur geledenDe Osse profvoetballer Abdullah T. is veroordeeld voor poging tot zware mishandeling en vernieling in een snoepwinkel in Oss in juni vorig jaar. De voetballer, die speelt in Turkije, sloeg met zijn vuisten tegen het hoofd van het slachtoffer dat ook in winkel aanwezig was. De 26-jarige T. kreeg vier maanden cel waarvan een maand voorwaardelijk.
LiveblogBoerenprotest: boeren keren weer huiswaarts na dag vol protesten17 uur geledenDiverse snelwegen zijn maandagmiddag geblokkeerd door protesterende boeren. Ook is een klein groepje boeren naar het provinciehuis is Den Bosch gegaan. Volg alles rondom de boerenprotesten in Brabant in dit liveblog.
Liveblog112-nieuws: chauffeur ramt lantaarnpaal • twee auto's botsen op A1720 uur geledenIn dit liveblog houden we je maandag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in onze provincie.
Boeren die snelwegen blokkeerden wacht mogelijk boete16 uur geledenDe politie heeft langs de snelweg A67 bij Liessel persoonsgegevens genoteerd van boeren, die er maandagmiddag mee hebben gedaan aan een blokkade. De kans is groot dat de actievoerders een boete krijgen. De boeren nemen die voor lief, omdat ze aandacht wilden voor de stikstofplannen die een bedreiging voor hun bedrijf vormen. Inmiddels hebben de boeren op de A67 hun actie beëindigd.
Buschauffeurs in Reusel en Valkenswaard staken dinsdag17 uur geledenOpnieuw leggen buschauffeurs het werk neer. In Reusel en Valkenswaard ligt daardoor het streekvervoer dinsdag stil. De chauffeurs voeren daarmee actie voor een betere cao.
Nog even doorbijten, maar dan breken weer zomers warme dagen aan22 uur geledenEr komen weer een paar zomers warme dagen aan. Maar deze maandag wordt nog even doorbijten, vertelt Wilfred Janssen van Weerplaza.