Oppas die ontucht pleegde: 'wat ik deed was fout, ik ben de dader'De 53-jarige vrouw die in de regio Eindhoven als oppas werkte en ontucht pleegde met zeker zeven kinderen, heeft maandag in een verklaring bij de rechtbank in Den Bosch gezegd dat ze zich schaamt. "Wat ik heb gedaan is vreselijk fout, ik ben de dader."
Waarschuwing voor felle onweersbuien met hagel en windstotenHet KNMI waarschuwt voor onweersbuien die maandagmiddag in het zuiden van Nederland kunnen voorkomen. Voor Brabant en Limburg geldt tot zes uur 's avonds code geel. De onweersbuien kunnen volgens het KNMI lokaal gepaard gaan met hagel en windstoten tot zestig kilometer per uur.
Hufterboetes het vaakst uitgedeeld in Tilburg: 'Ze rijden hier als gekken'4 uur geledenDe meeste hufterboetes voor asociaal rijgedrag of overlast werden in onze provincie uitgedeeld aan Tilburgers. Dat blijkt uit onderzoek van RTL Nieuws. Landelijk scoort de stad na Amsterdam het hoogste op de ranglijst. Maakt dat Tilburgers ook de grootste hufters? Zelf denken inwoners van niet, al zien zij vaak gedrag dat niet door de beugel kan. "Iedereen doet wel eens wat hufterigs."
Liveblog112-nieuws: twee jongens op scooter botsen op auto • A27 weer vrij3 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze maandag op de hoogte gehouden van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in onze provincie.
0:20Brand bij autobedrijf in Nuland aangestoken, eigenaar redde zelf auto's11 uur geledenBij het autobedrijf Millbrooks in Nuland is maandagochtend vroeg brand uitgebroken. De brand is vermoedelijk buiten op het parkeerterrein begonnen en is daarna overgeslagen naar het gebouw.
Verwoest heidegebied in Schijf herstelt zich weer snel na brand1 uur geledenDe verloren natuur na de grote heidebrand in Schijf zal zich snel herstellen. Volgens voormalig boswachter Hans Hofland is de schade aan de heide te overzien, omdat veel heidezaden onder de grond de brand hebben overleefd. Afgelopen vrijdag ging 1,6 hectare bosgebied bij de brand verloren, ongeveer zo groot als drie voetbalvelden.
Agractie roept boeren op tot blokkades op drukke plekken 5 uur geledenBoerenbeweging Agractie roept zijn achterban op tot nieuwe protestacties. "We moeten volhouden met onze acties. Of dat nou een publieksvriendelijke is, zoals binnenkort met de start van de Vuelta, of acties die scherper zijn, ze moeten plaatsvinden. Soms met zo min mogelijk inspanning, want we zijn allemaal druk, maar wel met een groot effect. Denk er daarbij bijvoorbeeld aan standstills te organiseren op drukke plekken bij je in de buurt", zegt melkveehouder Erik Luiten, een van de kopstukken van Agractie, in een maandag gepubliceerde videoboodschap.
Cees Engel, voormalig eigenaar van probleemcamping Fort Oranje, overleden19 uur geledenCees Engel, voormalig eigenaar van camping Fort Oranje in Rijsbergen, is volgens Jeroen Pols overleden. Dat meldt de juridisch adviseur van Engel op Twitter. Het is niet bekend waaraan Engel zou zijn overleden.
Mysterieuze ziekte kwelt egels: ‘Bacterie vreet de egels helemaal op’7 uur geledenHet zijn zware tijden voor de egel. Niet alleen vanwege de droogte en warmte, maar ook door een gevaarlijke en nog onbekende bacterie. Steeds meer egeltjes komen zwaar verminkt aan bij Stichting Egelopvang Roosendaal. “Ze komen helemaal onder de wonden en abcessen binnen.”
René van de Kerkhof wil een andere PSV-opstelling tegen Glasgow Rangers8 uur geledenPSV moet de opstelling aanpassen voor de belangrijke wedstrijd in de voorronde van de Champions League tegen Glasgow Rangers dinsdag. Dat benadrukt clubicoon René van de Kerkhof. Hij verwacht een fysiek zware wedstrijd in Schotland.
Raad van Bestuur GGzE op non-actief gesteld na vertrouwensbreuk23 uur geledenDe Raad van Toezicht (RvT) heeft deze week de Raad van Bestuur van de GGzE in Eindhoven op non-actief gesteld. Reden is een vertrouwensbreuk, waardoor er volgens de RvT een onwerkbare situatie is ontstaan.
0:20Grote brand verwoest loods in Dussen21 uur geledenEen grote brand aan de Ruttensteeg in Dussen heeft zondagavond een loods in de as gelegd. Het gebouw, behorend bij een boerderij, was gevuld met hooibalen en landbouwwerktuigen.
VideoBloedheet én kippenvel: Etten-Leur geniet van 14e Profwielerronde GisterenBloedheet en toch kippenvel. Zo kijkt voorzitter Ronnie Buiks terug op de 14e editie van de Profwielerronde Etten-Leur. Onder een stralende zon en moordende temperaturen reden de renners hun rondjes en wilde iedereen ondertussen op de foto met Tourwinnaar Jonas Vingegaard en de Belgische topper Wout van Aert.
Roy Donders denkt aan trouwen en kinderen met 'zijn' Michelle20 uur geledenRoy Donders uit Tilburg is nog altijd gelukkig in de liefde. Begin maart maakte de zanger bekend tot over zijn oren verliefd te zijn op de Eindhovense Michelle. Inmiddels lijkt hij zelfs al te denken aan trouwen.
Dode man gevonden in zwemplas OverloonGisterenIn zwemplas de Schaartven in Overloon is zondagmiddag een dode man gevonden. De politie en brandweer waren, onder anderen met duikers, al de hele middag naar de man op zoek.
Sinterklaas en pieten duiken op bij kasteel in UdenhoutGisterenEen aantal wandelaars en fietsers keken deze zondag verbaasd op toen ze voorbij Kasteel de Strijdhoef in Udenhout kwamen. Terwijl het ruim dertig graden was, stond Sinterklaas daar plotseling voor hun neus met een aantal pieten. Ze waren daar voor de opnames van een Sinterklaasserie.
0:37Bezoekers genieten in de hitte van Park Hilaria: 'Veel water drinken'GisterenOndanks de hitte zochten honderdduizenden mensen de afgelopen dagen niet het strand op voor verkoeling, maar Park Hilaria, de jaarlijkse kermis in Eindhoven. Tien dagen lang is de John F Kennedylaan volgepropt met attracties en suikerspinkramen. Zondag is het de laatste dag. "Ondanks de hitte, willen we toch even de sfeer proeven."
Humphrey's ouders spraken zelden over de oorlog, nu vertelt hij hun verhaalGisterenDe Tweede Wereldoorlog eindigde voor de meeste Nederlanders op 5 mei 1945, maar voor Humphrey Martherus uit Tilburg is 15 augustus een belangrijke dag. Toen eindigde de oorlog officieel, met de capitulatie van Japan, en daarmee kwam ook een einde aan de hel die zijn ouders moesten doormaken. Maandagavond is er een herdenking in Tilburg: “Ze spraken er nauwelijks over, maar het bleef onder hun huid zitten.”
1:07Veel bomen worden nu al bruin of kaal, Frans Kapteijns legt het uitGisterenVerschillende bomen kleuren nu al bruin of verliezen zelfs al hun blaadjes. Dat lijkt wel heel erg vroeg in het jaar. Natuurkenner Frans Kapteijns vertelt in de video waarom dit gebeurt en legt uit of we ons hierover zorgen moeten maken.
Stoppende Robin van Roosmalen baalt van Glory: 'Niet eens een belletje'GisterenAnderhalf jaar na het ongeval waarbij hij zwaargewond raakte en zijn zus verloor, heeft Robin van Roosmalen een punt achter zijn carrière gezet. In Omroep Brabant-radioprogramma De Zuidtribune vertelt de kickbokser dat hij in die moeilijke periode geen tot weinig steun heeft ontvangen van kickboksorganisatie Glory, waar hij meermaals wereldkampioen werd.