Politie grijpt in bij massale vechtpartij op feest in EindhovenDe politie heeft zaterdagavond ingegrepen bij een massale vechtpartij op een feest in zalencentrum Imperium in Eindhoven. Tientallen mensen zouden betrokken zijn geweest.
Frans (85) is al 60 jaar scheidsrechter bij Volkel en nog lang niet klaarMet een fluitje in zijn hand rent Frans van Os over de velden van RKSV Volkel, scherp en alert zoals altijd. Hij is 85, maar staat er nog iedere week en dat al 60 jaar lang. Scheidsrechter Frans is nog zeker niet klaar met het spel: “Ik schei er niet mee uit”, zegt hij nuchter, terwijl hij zich klaarmaakt voor de volgende wedstrijd.
NAC verliest bij PEC Zwolle en zakt verder weg in degradatiestrijd2 uur geledenDe degradatiezorgen van NAC Breda zijn zaterdag verder toegenomen na een 2-1 nederlaag op bezoek bij PEC Zwolle. De ploeg van trainer Carl Hoefkens herstelde zich na rust enigszins van een zwakke eerste helft, maar het was niet genoeg om de punten mee naar Breda te nemen.
LIVEBLOG112-nieuws: Politie grijpt in bij massale vechtpartij op feest in Eindhoven • Auto raakt van de weg en botst tegen boom in Ulvenhout2 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze zaterdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Jongen (14) uit Breda 8 uur geopereerd na steekpartij: 'Erger dan gedacht'8 uur geledenDe 14-jarige jongen die woensdagavond in Breda werd neergestoken, is veel ernstiger gewond geraakt dan eerst werd gedacht. Hij moest een zware operatie van acht uur ondergaan. “Zijn middenrif is geraakt en daardoor is zijn maag naar boven gegaan”, vertelt zijn moeder.
Aalsterweg in Eindhoven opnieuw dicht vanwege brand3 uur geledenDe Aalsterweg in Eindhoven is zaterdag opnieuw dicht gegaan. In de ochtend werd de weg afgesloten voor een brand in een appartement, in de avond stond een schoorsteen in brand en moest de weg weer dicht in twee richtingen.
Motorrijder door rood en 100 km/u te hard in Oirschot: rijbewijs kwijt4 uur geledenEen motorrijder heeft zich zaterdag flink misdragen in Oirschot. De bestuurder reed door rood bij de kruising vlak bij de kazerne en haalde daar een andere auto in. Daarna scheurde hij met 180 kilometer per uur over de Eindhovensedijk, waar 80 de maximale toegestane snelheid is. De marechaussee heeft het rijbewijs direct ingenomen.
Dit is de eerste Jumbo-reclame met Rob Kemps: 'Ja!'8 uur geledenJumbo heeft zaterdag de eerste reclame met Rob Kemps gelanceerd. De Veghelse supermarktketen maakte afgelopen week bekend afscheid te nemen van Frank Lammers, die jarenlang het gezicht van het merk was. De eerste campagne met het nieuwe gezicht staat in het teken van Pasen en veel ja zeggen.
ZATERDAG GEMISTRob Kemps de nieuwe Jumbo-Rob en vogelgriep is terug: dit gebeurde vandaag4 uur geledenRob Kemps gaat op zoek naar zijn rol als Jumbo-Rob, maar heeft voorganger Frank Lammers nog niet gesproken en de vogelgriep slaat weer toe. Dit zijn de verhalen die je deze zaterdag gelezen moet hebben.
VIDEO75 jaar na aankomst eerste groep: Moluks monument onthuld in Waalwijk6 uur geledenIn het Stadspark in Waalwijk is zaterdag het Moluks Monument onthuld. Precies 75 jaar nadat de eerste groep Molukkers voet aan wal zette in Nederland. "Dit monument betekent heel veel. Het doet veel om vandaag bij de Molukkers stil te staan", vertelt Usman Santi, voorzitter van Stichting Molukkers in Waalwijk.
Mensen beboet die politielint bij afzetting spoorovergang Geldrop negeerden9 uur geledenMensen hebben zaterdagmiddag een politielint genegeerd bij een afzetting van een spoorovergang in Geldrop. Meerdere mensen zijn daarom beboet. Op die plek was net daarvoor een dodelijk treinongeluk gebeurd.
3 eerlijke vinders moeten beloning delen na vondst gestolen Vespa-scooter9 uur geledenDoor de hulp van sociale media is zaterdag een exclusieve scooter teruggevonden in Goirle. De beloning van duizend euro voor de eerlijke vinder heeft vast ook geholpen bij het terugvinden. Alleen zijn er nu drie eerlijke vinders.
VIDEOFlatbewoners in Heesch slaan alarm om stank, vloercoating blijkt oorzaak7 uur geledenBewoners van een flat aan de Biezenloop in Heesch hebben zaterdagmiddag de brandweer gebeld, omdat er in een deel van de flat een stinkende lucht hing. Een bedrijf bedrijf had daar net een nieuwe vloercoating aangebracht.
Mathieu van der Poel teleurgesteld na achtste plek in Milaan-Sanremo7 uur geledenMathieu van der Poel is 'teleurgesteld' over zijn achtste plaats bij wielermonument Milaan-Sanremo. De Brabander moest op zo'n acht kilometer lossen op de Poggio bij Tadej Pogacar en Thomas Pidcock. Wereldkampioen Pogacar won de eindsprint met een half wiel verschil.
MIJN TATTOO EN ZIJN VERHAALTonnemieke zette pas na haar 70e een tattoo: 'Draag geen lange mouwen meer'7 uur geledenEen tattoo? Tonnemieke Brouwers (75) uit Rijen moest er haar hele leven niets van hebben. Een groot deel van haar leven dan, want na haar 70e ging ze tóch overstag. De tattoo die ze liet zetten, heeft zo’n grote betekenis voor haar dat ze hem nu het liefst aan iedereen wil laten zien.
VIDEOWaterbuffels mogen voor het eerst de wei weer in: 'Goed begin van weekend'6 uur geledenHet was een bijzondere dag voor waterbuffels in Wijk en Aalburg. Zij mochten zaterdag voor het eerst weer de wei in na de winter en dat zorgde voor springende en rondrennende beesten. "De omstandigheden zijn ideaal. Het is niet te warm en niet te droog", vertelt boer Richard Verschure.
Vermiste botten uit Deurne teruggevonden: 'Lagen keurig opgeslagen'9 uur geledenHet zijn ruim 370 botresten. Ze lagen eeuwenlang in een verborgen grafkelder in de Willibrorduskerk in Deurne. Maar ze raakten ‘vermist’ toen ze werden meegenomen voor archeologisch onderzoek. Nu zijn de botten teruggevonden en kunnen ze terugkomen naar de kerk in Deurne. De kerkwacht is er maar wat blij mee.
VIDEONa vier diefstallen weer nieuw leven in de stadsvolière: 'Eindhovens icoon'9 uur geledenNa vier inbraken in tien dagen tijd waarbij ruim vijftig vogels gestolen werden, was de moreel gebroken bij de vrijwilligers van de bekende stadsvolière in Eindhoven. Nu ruim een half jaar later wordt er weer op los gekwetterd in deze vernieuwde volière met ook nieuwe bewoners. Burgemeester Dijsselbloem liet zaterdag de eerste vogels los in hun nieuwe huis.
Het leven van Tess de Vocht draait om padel: 'Absoluut geen vakantie'9 uur geledenHet leven van Tess de Vocht (22) ziet er heel anders uit dan van veel van haar oud-klasgenoten. Na het afronden van haar hbo-studie Technische Bedrijfskunde koos de Vlijmense er namelijk voor om fulltime met padel aan de slag te gaan. Een sport die ze pas een jaar of zes doet, maar waar ze de lat heel hoog legt. “Er zijn meer voorbeelden waarbij het is gelukt, waarom bij mij niet dan?”
VIDEORook komt plotseling uit antieke Porsche, trekt veel bekijks in Oisterwijk 10 uur geledenEen Porsche oldtimer uit 1961 is zaterdagmiddag in brand gevlogen aan De Lind in Oisterwijk. De bestuurder had de oldtimer net uit de garage gehaald om een ritje te maken, maar dat liep anders dan hij had verwacht.
Jacht op drugscrimineel 'Bolle Jos' intenser, maar ook frustrerend13 uur geledenDe jacht op de Bredase drugscrimineel 'Bolle Jos' wordt achter de schermen steeds intensiever. Dat blijkt uit een reconstructie van het AD en Follow the Money. Jos Leijdekkers waant zicht veilig in Sierra Leone maar diplomaten en andere justitie jagers komen steeds dichterbij.
Wildpoepen, naakt rondrennen: patsboem, 160 euro en door zegt rechter 14 uur geledenDe kantonrechter in Breda hamerde deze week in sneltreinvaart een berg zaken af waar je u tegen zegt. Vooral van dakloze arbeidsmigranten die zich bezatten en los gingen of aan lager wal raakten en zich letterlijk bloot gaven. De rechter oordeelt soms mild, dan weer streng. En de les: je bent niet verplicht om naar je eigen rechtszaak te gaan maar doe het maar wel, dat kan je straf schelen.