Matt (23) wordt de jongste wethouder van Nederland: ‘Blijf mezelf’Nog ruim een week en dan heeft de gemeente Boekel de jongste wethouder van het land. De 23-jarige Matt Kanters volgt op 13 november Ben Brands op, die wegens ziekte zijn taken moest neerleggen. Ondanks zijn jonge leeftijd kent Matt de Boekelse politiek door en door. “Ik ben hier opgegroeid, en de liefde voor mijn gemeente is groot.”
Twee gewonden melden zich in ziekenhuis na schietpartijIn Tilburg zijn dinsdagavond drie huizen en een auto beschoten. Dat gebeurde in de Corellistraat in de wijk Stokhasselt. Een bloedspoor wekte het vermoeden dat er mensen gewond waren geraakt. En dat bleek te kloppen.0:38
Man (55) nog in coma na harde klap bij feest in BrabanthallenZojuistDe 55-jarige man die in oktober zwaar werd mishandeld tijdens het evenement De Nacht van Brabant Live in Den Bosch, ligt nog altijd in coma. Hij liep bij een vechtpartij ernstig hersenletsel op en is sindsdien niet meer bij kennis. De politie noemt zijn toestand zorgelijk en is dringend op zoek naar getuigen.
LIVEBLOG112-nieuws: Man (55) nog in coma na harde klap bij feest in Brabanthallen9 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze woensdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Bosz fel tegen spelers: 'In de rust gezegd dat ze nog tien minuten hebben'9 uur geledenPeter Bosz, Ricardo Pepi en Jerdy Schouten kijken met gemixte gevoelens terug op het gelijkspel in Athene (1-1). "Olympiakos was beter dan wij, dus dit is een gewonnen punt", zegt Bosz op de persconferentie na de wedstrijd. De coach van de Eindhovenaren dacht er zelfs nog aan om in de rust al te wisselen, maar besloot zijn team streng toe te spreken.
1:02Deen (26) wil als eerste motorrijder met één been de Dakar Rally uitrijden13 uur geledenOp zijn zestiende verloor Deen Munsters zijn linkeronderbeen bij een scooterongeluk. Nu, jaren later, werkt de geboren Bosschenaar aan een bijzonder doel: in 2027 wil hij als eerste motorrijder met één been de loodzware Dakar Rally uitrijden. Niet voor een podiumplek, maar om te bewijzen dat een beperking geen grens hoeft te zijn. "Als je echt wilt, kun je alles bereiken", zegt hij vastberaden.
Ricardo Pepi redt in allerlaatste minuut punt voor PSV in Griekenland10 uur geledenPSV is er niet in geslaagd om de belangrijke wedstrijd van Olympiakos in te winnen. De Champions League-wedstrijd in het Griekse Piraeus eindigde in 1-1. PSV begon erg zwak aan de wedstrijd en wist de Griekse muur nauwelijks te doorbreken. Het rekte tot de laatste minuut, toen Ricardo Pepi na een vrije trap de gelijkmaker binnenschoot en de 1600 aanwezige PSV-fans toch nog liet juichen.
Heksenketel in Athene: PSV onder zware beveiliging het stadion in13 uur geledenEen militaire oefening is er niks bij. Zoveel beveiliging en ME, inclusief schilden, is dinsdagavond aanwezig bij de aankomst van de spelersbus van PSV bij het stadion van tegenstander Olympiakos in Piraeus. De Eindhovenaren kwamen in een onherkenbare toerbus het stadion in voor de Champions League wedstrijd. Ook de meegereisde fans werden al uren voor de wedstrijd het stadion in geleid.
Meerdere auto's beschoten, waarschijnlijk geen gewonden12 uur geledenMeerdere auto's zijn dinsdagavond beschoten aan de Dorenweg in Goirle. Het lijkt er nu op dat er geen gewonden zijn.
Voor Jade van der Linden geen plek in Kamer: ‘Zo werkt democratie’12 uur geledenHet was niet de uitslag waar Jade van der Linden van GroenLinks-PvdA op had gehoopt, maar ze heeft zin om de draad weer op te pakken in Brabant. Even leek het erop dat ze de Tweede Kamer in zou gaan, maar door voorkeursstemmen heeft ze geen zetel weten te bemachtigen.
Danny ging van straatrat naar wijkagent: 'Dit doe ik het liefst'14 uur geledenVoor politieagenten kan een melding in een paar seconden omslaan in een levensgevaarlijke situatie. Wijkagent Danny van de politie Den Bosch weet dat als geen ander. Als zelfbenoemd 'straatrat in uniform' loopt hij dagelijks tegen onvoorspelbare situaties aan, ook al is hij flink wat gewend.
GLOW pakt uit in jubileumjaar: dit zijn de publiekstrekkers15 uur geledenLichtkunstfestival GLOW in Eindhoven bestaat twintig jaar. Het is voor de organisatie een mooie gelegenheid om tijdens deze jubileumeditie 'goud van oud' terug te laten komen, al dan niet in een vernieuwd jasje. Meerdere publiekstrekkers uit andere jaren zijn vanaf zaterdag 8 november een week lang opnieuw te zien. Dit zijn vijf parels die je niet mag missen.
Kapotte Kachels willen carnavalshit terug op Spotify, rechtszaak in zicht16 uur geledenDe teller staat deze dinsdag op ruim 23.000 euro. Wanneer C.V. De Kapotte Kachels 25.000 euro bij elkaar heeft, wil ze een rechtszaak aanspannen om haar carnavalshit ‘Dikke Pens’ weer terug op Spotify te krijgen. Maar heeft dit kans van slagen?
DINSDAG GEMISTNAC zoekt band met regio en chaos op recreatiepark: dit gebeurde er vandaag14 uur geledenVan een heksenketel in Griekenland tot chaos op een recreatiepark: dit zijn de vijf verhalen die je dinsdag gelezen moet hebben.
Stoepkrijtsoap in Breda: Rianne krijgt boete, Dolle Mina’s niet14 uur geledenWat begon als een onschuldige actie met stoepkrijt groeit in Breda uit tot een kleine soap. Rianne Meersschaert kreeg begin oktober een boete van 140 euro omdat ze pijlen op de stoep spoot om mensen in een rolstoel de weg te wijzen naar een mobiel toilet. Een paar weken later gingen de Dolle Mina’s met vergelijkbare krijtverf aan de slag in de binnenstad, maar daar bleef het bij een waarschuwing. “Ik gun het ze van harte, maar eerlijk is het niet,” zegt Rianne. “Wij doen iets goeds en worden gestraft.”
VIDEORami reed motorrijder (51) dood: 'Ik dacht dat het groen was'17 uur geledenEen 51-jarige motorrijder werd drie jaar geleden op een drukke kruising bij de Hornbach in Breda doodgereden. Hij had groen licht, maar werd vol geraakt door een automobilist die met flinke snelheid door rood reed. De motorrijder was kansloos, zo bleek dinsdag in de rechtbank in Breda.
A59 dicht voor onderhoud: hinder tussen Sabina en Noordhoek15 uur geledenVanwege onderhoudswerkzaamheden is de A59 afgesloten van woensdagavond negen uur tot en met donderdagnacht vijf uur. Het gaat om het stuk tussen knooppunt Sabina tot en met knooppunt Noordhoek.
In Altena moeten ze weer stemmen gaan tellen15 uur geledenDe gemeente Altena gaat haar uitslag voor de Tweede Kamerverkiezingen controleren. Dit gebeurt op verzoek van de Kiesraad. Zo’n extra controle kan volgens de gemeente plaatsvinden 'als een kiezer bij het centraal stembureau meldt dat hij zijn stem niet heeft kunnen terugvinden in de gepubliceerde processen-verbaal'.
1:02Boeren maken gas van mest maar bommen gooien roet in het eten17 uur geledenDrie Duitse brisantbommen van 250 kilo zorgen voor maanden vertraging bij de aanleg van een gasleiding tussen twee boerenbedrijven in Knegsel. Dinsdagochtend kwamen de bommen uit de Tweede Wereldoorlog naar boven. Meteen weghalen is echter geen optie. De leiding is nodig om van koeienmest gas te maken die door omliggende huishoudens gebruikt kan worden.
Je kind betrapt op diefstal? Zo ga je ermee om17 uur geledenHet is de nachtmerrie van elke ouder. De politie voor de deur met aan de hand jouw 7-jarige. Betrapt op winkeldiefstal. Een scenario dat zich regelmatig afspeelt bij snoepwinkel De Zoete Inval in Helmond. De eigenaar daar betrapte in oktober 12 jonge kinderen op winkeldiefstal. Maar wat moet je doen als je kind iets heeft gestolen? Orthopedagoog Rian Meddens weet raad.
Winkelcentrum beschoten door stel: drugslab en wapens in huis gevonden17 uur geledenEen man en een vrouw zijn dinsdag aangehouden in de buurt van de Dokter Brabersstraat in Roosendaal. De politie verdenkt het tweetal ervan een drugslab en een voorraad wapens in huis te hebben gehad. Agenten kwamen het stel op het spoor nadat ze op een winkelpand zaten te schieten.