Bekende pandjesbaas moet half miljoen betalen na oplichting huurdersDe 55-jarige pandjesbaas David D. uit Vught moet ruim een half miljoen euro aan illegaal verkregen inkomsten afstaan aan de Staat. Als huisbaas van meerdere panden in Vught, Den Bosch en Breda heeft hij tientallen huurders opgelicht. Ook zou hij voorschotten van huurders hebben verduisterd.
Man (47) ernstig gewond bij steekpartij in garagebox TilburgEen 47-jarige man uit Tilburg is maandagmorgen ernstig gewond geraakt bij een steekpartij in een garagebox aan de Insulindestraat in zijn woonpaats. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De verdachte meldde zichzelf bij de politie.
Janis P. sloeg man met hamer op hoofd uit angst voor 'zwarte magie'ZojuistVoor een poging tot moord in Oss heeft het Openbaar Ministerie (OM) maandag achttien maanden celstraf en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 22-jarige Janis P. Hij zou een Roemeense man meerdere keren met een hamer op het hoofd hebben geslagen omdat hij bang was voor zijn 'zwarte magie'.
LIVEBLOG112-nieuws: Man (47) ernstig gewond bij steekpartij in garagebox Tilburg • Vrachtwagen rijdt spoorboom kapot van overweg in Holthees1 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze dinsdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
VIDEOVrachtwagen rijdt spoorboom kapot van overweg in Holthees1 uur geledenEen vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een spoorboom kapotgereden bij een spoorwegovergang in Holthees. Het ongeluk gebeurde toen hij nog snel langs enkele wegwerkers wilde schieten.
Zo krijgt PSV de scherpte weer terug: 'Laat de boel maar exploderen'3 uur geledenMet een straatlengte voorsprong op de nummer twee ligt de titel voor het grijpen voor PSV. Maar toch wil het al een paar wedstrijden op rij niet vlotten bij de Eindhovenaren. Waar ligt dat aan en hoe krijgt de ploeg de scherpte weer terug?
DJ La Fuente is dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid2 uur geledenDJ La Fuente is op Bevrijdingsdag Ambassadeur van de Vrijheid. Op 5 mei treedt hij samen met Karsu, Rolf Sanchez en de Jostiband op bij verschillende festivals in het land. Met behulp van de luchtmacht uit Gilze-Rijen vliegen de ambassadeurs het hele land door.
Bouchra in docu over Instagram-moord: ‘Ik kan het mezelf niet vergeven’13 uur geledenVier jaar nadat ze in een psychose haar zus Anouk in Den Bosch om het leven bracht, probeert Bouchra haar leven weer op te bouwen. Ze woont inmiddels begeleid en leert omgaan met haar schizofrenie, een ziekte die volgens haar en haar familie aan de basis lag van de fatale avond. “Ik voel me heel schuldig, maar ook onschuldig. Omdat ik weet dat ik mezelf niet was." Dat vertelt ze in de documentaire De Instagram-moord van misdaadverslaggever John van de Heuvel.
VIDEOBrand na explosie bij voordeur van huis in Eindhoven5 uur geledenBij de voordeur van een huis aan de Ooievaarsakker in Eindhoven zijn maandagnacht rond drie uur twee explosieven afgegaan. Door de ontploffingen ontstond een kleine brand.
Kapotte vrachtwagen zorgt voor problemen op de A58 bij Oirschot3 uur geledenEen kapotte vrachtauto heeft dinsdagochtend voor veel vertraging gezorgd op de A58. De vrachtwagen stond stil bij Oirschot richting Eindhoven.
VIDEOBrand bij Van der Valk in Gilze: handdoeken vliegen in de fik5 uur geledenBij hotel Van der Valk aan de Klein Zwitserland in Gilze is maandagavond brand ontstaan in twee manden met handdoeken. De handdoeken lagen in de wasruimte van het hotel.
Burgemeester draagt geen hoofddoek in moskee en komt met excuses16 uur geledenDe Waalwijkse burgemeester Sacha Ausems heeft op Facebook haar excuses aangeboden. Vrijdag bracht ze vanwege het Suikerfeest een bezoek aan de Moskee An-Nur, maar daarbij had ze haar hoofd niet bedekt. Daarvoor zegt ze sorry. Onder haar bericht reageren mensen met lof, maar ook zijn er negatieve reacties.
VIDEOBrand in boerderij met rieten dak in Loon op Zand12 uur geledenBij een boerderij aan de Kraanven in Loon op Zand heeft maandagavond korte tijd een brand gewoed. De brand brak uit in een schoorsteen op het rieten dak en de brandweer schaalde al snel op naar uitslaande brand.
Kinderen uit het niks geslagen en geschopt, jongens krijgen taakstraf17 uur geledenTwee jongens van destijds 12 en 13 jaar hebben in 2024 een ware terreur uitgeoefend in Den Bosch en Rosmalen. Andere jonge kinderen werden willekeurig door hen op straat, op speelveldjes of in het (winkel)centrum van Den Bosch benaderd, geïntimideerd en mishandeld. De rechtbank in Den Bosch legde de twee jongens maandag een taakstraf van 60 en 80 uur én een voorwaardelijke celstraf van drie maanden op.
Man uit Oosterhout misbruikte tientallen kinderen: 'Ik heb hulp nodig'18 uur geledenEen man uit Oosterhout zou tientallen jonge kinderen hebben bedreigd en eiste seksfoto’s van ze, zelfs als ze op school zaten. Ook wordt hij verdacht van verkrachting van minderjarigen. Dat bleek maandag op de eerste zittingsdag van zijn proces. Maar waarom hij zich aangetrokken voelt tot kinderen, dat weet hij niet. Deskundigen zien een pedofiele stoornis bij hem en ze adviseren daarom een of andere vorm van tbs. "Ik heb hulp nodig", zegt B. zelf.
VIDEOOplichter slaat in korte tijd twee keer toe, sieraden en geld verdwenen16 uur geledenIn Goirle en Riel zijn in augustus en september vorig jaar twee mensen opgelicht door iemand die zich voordeed als agent. De politie vermoedt dat het gaat om één en dezelfde verdachte en is nog altijd naar hem op zoek. Hij werd maandag in beeld gebracht in opsporingsprogramma Bureau Brabant.
VIDEOFlemming verrast drietal met plek op festival: ‘Net All You Need Is Love’17 uur geledenConfetti, tranen en veel ongeloof: zanger Flemming (29) heeft drie talenten verrast die op zijn eigen festival in Den Bosch mogen komen optreden. Meer dan 350 beginnende zangers wilden een plekje veroveren op het evenement ‘Samen is leuker dan Alleen’. Flemming reed honderden kilometers door Nederland om de drie gelukkigen te overvallen. “Ik sta helemaal te trillen. Het is gestoord”, zegt één van de gelukkigen.
Eerste steenuileneieren van het jaar: 'Zo vroeg nog nooit meegemaakt'17 uur geledenOpvallend vroeg in het seizoen zijn in Boxmeer de eerste steenuileneieren van dit jaar gevonden. Vogelkenner Huub Thoonen van de Vogelwerkgroep Boxmeer deed de ontdekking op vrijdag 18 maart samen met Tiny de Man uit Mill. "Ik heb 18 maart nog nooit meegemaakt. Wel eens eind maart, maar zo vroeg nog nooit."
PSV-speler Salah-Eddine mist mogelijk kampioenswedstrijd na rode kaart18 uur geledenPSV moet het de komende twee competitiewedstrijden zonder verdediger Anass Salah-Eddine doen. Na zijn rode kaart afgelopen zondag in de wedstrijd tegen Telstar is de speler door de KNVB geschorst. En daarmee mist hij mogelijk ook de kampioenswedstrijd.
Lange file op A50 door kapotte auto17 uur geledenWie maandagmiddag in de spits over de A50 in de richting van Oss reed, kwam in een flinke file terecht. Bij Uden-Zuid stond een kapotte auto, waardoor er ruim een halfuur file op de snelweg stond.
VIDEOPolitie brengt zeventien relschoppers in wijk Tuinzigt herkenbaar in beeld17 uur geledenDe politie heeft maandag in Bureau Brabant de verdachten van de zware rellen in de wijken Tuinzigt en Hoge Vucht herkenbaar in beeld gebracht. Politie en hulpdiensten werden tijdens de jaarwisseling in de wijken bekogeld met zwaar vuurwerk. Ook brandden er auto’s en een gebouw volledig uit.
VIDEOHalfuur file op A16 bij Breda door ongeluk met vrachtwagen18 uur geledenOp de A16 bij Breda zijn maandagmiddag een auto en een vrachtwagen op elkaar gebotst. Bij knooppunt Galder was de rechterrijstrook dicht en stond een halfuur file.