Amber beviel op de vluchtstrook van baby Seff, dit is haar verhaalAmber van Dijk uit Kaatsheuvel beviel vorige maand op de vluchtstrook van de N261 van haar baby. Met tien centimeter ontsluiting werd ze met spoed door een ambulance naar het ziekenhuis gebracht, maar baby Seff bleek sneller. "Pas toen we met Seff in het ziekenhuis aankwamen, besefte ik wat er gebeurd was." VIDEO
Carnaval in Den Bosch te druk? Horeca zoekt balans tussen traditie en vraagBossche horecaondernemers willen niet per se af van de festivalsfeer die de afgelopen jaren tijdens carnaval in Oeteldonk is ontstaan. Wel vinden ze dat ‘bovensloters’ beter moeten begrijpen wat carnaval in Den Bosch inhoudt.
Ongeluk met zes auto's op N261 bij Waalwijk, twee rijstroken dichtZojuistOp de Midden Brabantweg (N261) bij Waalwijk is vrijdagavond een ongeluk gebeurd waar zes auto's bij betrokken waren. Een betrokkene is voor controle naar het ziekenhuis gebracht. Twee rijstroken blijven voorlopig dicht.
LIVEBLOG112-nieuws: Ongeluk met zes auto's op N261 bij Waalwijk, twee rijstroken dicht • Steekpartij in Veen: traumaheli opgeroepen, dader spoorloosZojuistIn dit liveblog houden we je deze vrijdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Koeiencatwalk in Etten-Leurse paardenbak: 'De uiers moeten in balans zijn'ZojuistStal ’t Sander in Etten-Leur werd vrijdag omgetoverd tot een ware koeiencatwalk. In totaal werden 67 koeien beoordeeld op uiterlijke kenmerken zoals rug, uiers en beenwerk. De koe met de beste beoordeling werd uiteindelijk verkozen tot Miss-West Brabant van 2026.
Vrouw uit auto geslingerd en overreden: 8 maanden cel voor bestuurder2 uur geledenDe 66-jarige Ignaci K. heeft vrijdag een gevangenisstraf van acht maanden en een rijontzegging van drie jaar gekregen voor een dodelijke ongeluk dat hij in januari 2024 veroorzaakte op de A58. De Poolse Magda (30) werd bij dat ongeluk uit de auto geslingerd en overreden op de andere weghelft.
Wijkagent (61) die bijna dagelijks vlogde opgepakt in zijn eigen huis7 uur geledenDe 61-jarige politiemedewerker naar wie de Rijksrecherche een onderzoek heeft ingesteld, is een wijkagent uit Tilburg. Uit onderzoek van Omroep Brabant blijkt dat het gaat om de van sociale media bekende wijkagent Erwin, die werkzaam is het Tilburgse gebied Centrum Noord-West.
Politie vindt veel drugs in bedrijfspand Eersel, twee mannen opgepakt1 uur geledenDe politie heeft vrijdagavond twee mannen in Eersel aangehouden in een bedrijfspand aan de Nieuwstraat. Daar werd een flinke hoeveelheid drugs gevonden en een (niet in werking zijnde) hennepkwekerij.
VRIJDAG GEMISTWijkagent opgepakt, baby geboren op vluchtstrook: dit gebeurde vandaagZojuistEen vloggende wijkagent is opgepakt, een baby werd geboren op de vluchtstrook en darters Michael van Gerwen en Niels Zonneveld snel uitgeschakeld op het World Masters-dartstoernooi. Dit zijn de vijf verhalen die je op vrijdag gelezen moet hebben.
NAC geeft technisch directeur Peter Maas contract voor onbepaalde tijd1 uur geledenNAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De eredivisieclub uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
Met 100 nieuwe haltes rijdt Bravoflex vanaf vrijdag ook in Oost-Brabant2 uur geledenGeen vaste route of dienstregeling, maar een reservering maken via een app of een belletje. In West-Brabant bleek Bravoflex sinds de start vorig jaar een mooie aanvulling op het openbaar vervoer. Met meer dan honderd nieuwe haltes is de service deze vrijdag van start gegaan in Oost-Brabant.
Rellen op het Malieveld: man (21) uit Someren aangehouden2 uur geledenEen 21-jarige man uit Someren moet binnenkort voor de politierechter verschijnen omdat hij geweld tegen politiemensen of omstanders zou hebben gebruikt tijdens de rellen op het Malieveld in Den Haag op 20 september. Dat meldt het Openbaar Ministerie (OM) vrijdag.
VIDEOFietser met spoed naar ziekenhuis na botsing met tractor in Etten-Leur4 uur geledenEen fietser is vrijdagmiddag zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een tractor aan de Hoge Bremberg in Etten-Leur. Het slachtoffer is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
1,5 miljard voor infrastructuur: mogelijk weer beweging in Brabantse wegen4 uur geledenEr lijkt weer beweging te komen in de snelwegprojecten die in Brabant stilliggen. In het nieuwe coalitieakkoord trekken D66, VVD en CDA 1,5 miljard euro uit voor belangrijke infrastructuurprojecten. Het geld is bedoeld voor projecten die bijdragen aan woningbouw, bereikbaarheid en economie, waaronder ook eerder gepauzeerde projecten.
PSV gaat titel aanvallen: 'Spelen niet voor een gelijkspel tegen Feyenoord'4 uur geledenPSV mag dan wel veertien punten boven Feyenoord staan, maar de titelrace is volgens Peter Bosz zeker nog niet gelopen. De Rotterdammers zijn ook de tegenstander in Eindhoven zondag, waardoor PSV haar voorsprong nog verder kan uitbouwen. Mogelijk gaat Peter Bosz dat doen met Myron Boadu in de selectie. Hij traint, net als Ricardo Pepi weer mee, laat de coach vrijdag weten op de wekelijkse persconferentie.
Dit zijn de stikstofplannen uit het coalitieakkoord3 uur geledenOm de natuur te herstellen en de landbouw te verduurzamen, willen D66, VVD en CDA fors investeren. De partijen presenteerden vrijdag hun plannen, met daarin een flink pakket met stikstofmaatregelen. Zo komt er geld voor boeren die willen verduurzamen of vrijwillig willen stoppen, komen er stikstofdoelen per sector en gebied en krijgen jonge boeren ondersteuning. In totaal willen de partijen 20 miljard euro reserveren voor het stikstofpakket.
PSV neemt tijdelijk afscheid van miljoenenaankoop3 uur geledenPSV verhuurt Adamo Nagalo tot het einde van het seizoen aan het Turkse Konyaspor. De verdediger uit Burkina Faso speelde nog geen enkele minuut voor de Eindhovenaren dit seizoen. Vorig jaar kocht PSV de verdediger nog voor 7 miljoen euro van FC Nordsjælland uit Denemarken.
Betonplaat breekt in stukken als vrachtwagen viaduct ramt in Den Bosch4 uur geledenEen vrachtwagen heeft vrijdagmiddag een viaduct geramd aan de Zandzuigerstraat in Den Bosch. Een betonplaat in de vrachtwagen is daarbij in stukken gebroken. De weg ligt bezaaid met beton en wordt daarom afgesloten.
WK-goud voor Brabantse veldrijders op gemengde teamestafette4 uur geledenDe Nederlandse veldrijders hebben bij het WK in Hulst vrijdagmiddag de eerste wereldtitel veroverd. Het Nederlandse team, met daarbij Guus van den Eijnden uit Gemert en Delano Heeren uit Sint Willebrord, kwam na zes ronden als eerste over de streep voor Italië en België.
VIDEOBouwvakker raakt gewond in Milheeze, traumahelikoper ter plekke6 uur geledenTijdens bouwwerkzaamheden aan een loods in Milheeze is vrijdagmiddag een man gewond geraakt. Hij kwam klem te zitten. Een traumahelikopter landde aan de Kaak.
Windpark Karolinapolder: lichten aan bij vliegtuigen, uit als het kan8 uur geledenDe rode verlichting van windpark Karolinapolder bij Dinteloord gaat vanaf deze vrijdag uit en brandt alleen nog wanneer er een luchtvaartuig in de buurt is. Zo hebben omwonenden ’s nachts zo min mogelijk last van de lichten, terwijl de veiligheid voor het vliegverkeer behouden blijft.