Parktheater in Eindhoven heeft goed jaar achter de rug
Het is voor het derde jaar op rij dat de stadsschouwburg een jaar positief afsluit. Over de programmering van het nieuwe seizoen houdt de directie zich nog op de vlakte: die is onder meer afhankelijk van nieuwe subsidietoekenningen door het rijk.
Genomineerd voor twee prijzen
Het Parktheater wacht ondertussen in spanning af of het deze maand nog tweemaal in de prijzen valt. De kunst- en cultuuraccommodatie maakt kans op Beste Werkgever van Brabant, een titel die verbonden is aan een uitverkiezing van de kranten in onze provincie en Omroep Brabant. Ook hoopt de schouwburg dat het uitgeroepen wordt tot 'Theater Van Het Jaar Prijs 2011'. Deze prijs wordt op 30 januari uitgereikt door de Vereniging Vrije Theaterproducenten.
Parktheater wil 't Speelhuis helpen
Overigens heeft het Parktheater de collega's van 't Speelhuis in Helmond de helpende hand geboden. 't Speelhuis brandde vorige week uit, waardoor geplande voorstellingen elders moeten worden gehouden.
Theater De Hofnar in Valkenswaard werkt al samen met de Eindhovense schouwburg. Die samenwerking wordt zelfs geïntensiveerd, omdat De Hofnar al enige tijd zonder directeur zit.