Advertentie
Michael van Gerwen darter van het jaar bij PDC
5 januari 2012 om 09:24 • Aangepast
30 september 2025 om 21:10
Michael van Gerwen is door de dartsbond PDC uitgeroepen tot beste jonge darter van het jaar. De Boxtelaar maakte vorige week indruk op het WK, waar hij net de kwartfinale misliep.
Van Gerwen kende sowieso een sterk jaar. Zo schakelde hij tijdens de Grand Slam of Darts, waar de beste spelers van de bonden PDC en BDO aan meedoen, titelverdediger Scott Waites en publiekslieveling Tony O'Shea uit. Ook tijdens enkele Players Championships liet de Boxtelaar zich gelden.
Phil Taylor werd, ondanks zijn uitschakeling in de tweede ronde van het WK, uitgeroepen tot overall speler van het jaar. Dave Chisnall, die Taylor uitschakelde, werd uitgeroepen tot beste nieuwkomer bij de PDC. De Schot Gary Anderson kreeg een prijs als beste speler in het ProTour-klassement.
Advertentie
Advertentie
