Advertentie
Verdachte (33) in zaak dode man Steenbergen opnieuw gearresteerd
24 januari 2012 om 17:46 • Aangepast
2 oktober 2025 om 16:53
De politie heeft dinsdagochtend een 33-jarige man uit Steenbergen aangehouden die vorig jaar oktober in een huis aan de Kruitweg een 24-jarige plaatsgenoot zou hebben gedood.
De man was al eerder verdachte in de zaak. Hij werd kort na de vondst van het slachtoffer samen met zijn 63-jarige vader opgepakt. De rechter liet het tweetal vrij wegens gebrek aan bewijs. Het onderzoek van de politie heeft nu nieuwe feiten naar boven gebracht. De verdachte wordt verdacht betrokken te zijn geweest bij de moord dan wel doodslag van de Steenbergenaar.
'Slachtoffer was inbreker'
Het slachtoffer werd op 6 oktober door agenten zwaargewond gevonden in een huis aan de Kruitweg. Kort daarna overleed de man. Het slachtoffer zou door een raam naar binnen zijn gesprongen. Volgens een buurtbewoner was het slachtoffer een inbreker die op zoek was naar hennepplanten. De inbreker zou zijn achtervolgd door de eigenaren.
Advertentie
Advertentie
