Ontdek

Hoogerheide vist naast WK Veldrijden 2015

27 januari 2012 om 18:45 • Aangepast 1 oktober 2025 om 18:02

Het WK Veldrijden 2015 wordt niet in Hoogerheide gehouden. Het dorp was samen met het Tsjechische Tabor genomineerd om de wereldkampioenschappen te organiseren. De mondiale wielerbond UCI koos vrijdag voor Tabor.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Organisator Jan Prop noemt de beslissing 'een zure appel waar Hoogerheide door zal moeten bijten'. Vorig weekend organiseerde Hoogerheide nog de finale van de wereldbeker veldrijden. Daarna werd de organisatie door de UCI uitgeroepen tot beste van het seizoen. "We kregen donderdag nog de prijs van beste wereldbekerwedstrijd, maar dat was blijkbaar een doekje voor het bloeden", aldus Prop.
Toekomst
Hoogerheide gaat zich beraden op een nieuwe kandidaatstelling. "In 2016 is het Belgische Zolder kandidaat, dus dat zal ook lastig worden. We laten ons niet zomaar opzijzetten."

Hoogerheide organiseert tot 2014 wel de finale van de wereldbeker.




App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.