Advertentie
Man gewond bij brand BoMu Fruit in Strijbeek
28 januari 2012 om 21:37 • Aangepast
2 oktober om 16:07
1/2 Brand aan de Strijbeekseweg in Strijbeek
Aan de Strijbeekseweg in Strijbeek (Alphen-Chaam) heeft zaterdagavond rond acht uur brand gewoed in een loods van aardbeienkwekerij BoMu Fruit. De bedrijfsleider raakte gewond aan zijn handen. Een deel van de loods is zwaar beschadigd.
De bedrijfsleider zat in een kantoor in de buurt van de schuur en hoorde een knal. Toen hij ging kijken, zag hij de vlammen. Hij probeerde de brand te blussen, maar liep daarbij brandwonden op aan zijn handen. Hij werd met de ambulance afgevoerd en is behandeld in het ziekenhuis.
Bij NAC
De man heeft het bedrijf samen met een compagnon. Die zat op het moment van de brand als toeschouwer bij de wedstrijd van NAC Breda tegen De Graafschap.
Asbest
Tijdens de brand kwam asbest vrij. De asbest bleef beperkt tot het terrein van de loods en een naastgelegen fietspad, laat de politie weten. Rond halftien gaf de brandweer het sein brand meester. Het nablussen nam nog een uur in beslag. De Strijbeekseweg werd afgezet voor opruimwerkzaamheden.
Advertentie
Advertentie
