Slecht dartsdebuut Gino Vos bij PDC

29 januari 2012 om 10:36 • Aangepast 2 oktober 2025 om 16:03
Gino Vos uit Oss heeft zijn debuut bij dartsbond PDC zaterdag geen glans kunnen geven. Hij verloor tijdens het dartstoernooi in het Spaanse Benidorm in de eerste ronde.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De jonge Ossenaar moest zijn meerdere erkennen in James Hubbart (6-4). Vos moest het toernooi beginnen in de voorronde. Daarin had hij nog met 6-2 afgerekend met Dylan Duo.
Wade roept Klaasen halt toe
Ook de andere Brabantse darters kwamen niet best voor de dag in Spanje. Boxtelaar Michael van Gerwen verloor in de eerste ronde met 6-5 van landgenoot Jerry Hendriks en Bosschenaar Toon Greebe ging met 6-2 onderuit tegen Darren Whittingham. Jelle Klaasen uit Breda bereikte de tweede ronde in Benidorm, maar moest daarin zijn meerdere erkennen in James Wade. Die riep Klaasen in december ook al een halt toe tijdens het WK in Londen. Zaterdag werd het 1-6.
Ted Hankey
Ook diverse grote namen lagen er al vroeg uit in Benidorm. Het meest opvallende was de uitschakeling van Ted Hankey in de voorronde. 'The Count', die na Lakeside overkwam van de concurrerende dartsbond BDO, moest met 6-4 zijn meerdere erkennen in de onbekende Matthew Edgar. Het toernooi werd gewonnen door Justin Pipe. Die rekende in de finale met 6-0 af met Paul Nicholson. De beste Nederlander in Benidorm was Raymond van Barneveld. Hij vloog in de vierde ronde uit het toernooi. 'Barney' verloor nipt met 6-5 van Mark Walsh.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.