Advertentie
Man bedreigt vrouw met mes bij verkeerszruzie Helmond
29 januari 2012 om 14:22 • Aangepast
19 september 2025 om 08:51
Een 33-jarige man uit Helmond is zaterdagavond aangehouden nadat hij bij een verkeersruzie met een 31-jarige vrouw bedreigde met een mes. Hij zou daarvoor ook de vrouw een paar keer geduwd hebben.
De 33-jarige Helmonder werd kort daarop bij een cafetaria aangehouden. Hij verzette zich tegen zijn arrestatie en spuugde daarbij om zich heen. Hij is in de cel gezet.
Schreeuwen
Het conflict tussen de man en vrouw ontstond toen de 31-jarige vrouw af wilde slaan op de plek waar net de 33-jarige man wilde oversteken. De man begon tegen de vrouw te schreeuwen. Toen de vrouw uitstapte, werd ze door de man een paar keer geduwd.
Schade
Toen agenten na een melding kwamen kijken, zagen ze de man met een mes stond te zwaaien voor een cafetaria. De politie bekijkt ook of de man verantwoordelijk is voor schade aan een auto die bij de cafetaria stond geparkeerd.
Advertentie
Advertentie
