Advertentie
Geen extra geld voor woningstichting Geertruidenberg
2 februari 2012 om 19:47 • Aangepast
8 september 2025 om 02:13
Woningstichting Geertruidenberg (WSG) krijgt geen extra geld van het Rijk. Dat zei minister Spies van Binnenlandse Zaken donderdag tijdens een overleg met de Tweede Kamer.
WSG zit al een tijd in zwaar weer. Bestuurders stapten op en tegen de oud-directeur werd een claim ingediend. Er ontstonden financiële problemen omdat de woningstichting veel onverkoopbare huizen bouwde. In december vorig jaar kwam WSG daarom onder toezicht van het ministerie. Intussen heeft de woningstichting een saneringsaanvraag ingediend, zo meldt de minister.
Fusie of verkoop
Volgens minister Spies moet de oplossing van die problemen gezocht worden in een eventuele fusie met een andere corporatie, en in de verkoop van woningen. Het CDA was bang dat de woningstichting zonder financiele steun niet kan overleven.
Advertentie
Advertentie
