Henk Angenent Classic gooit roet in eten Wijk en Aalburg

10 februari 2012 om 12:28
nl
De Henk Angenent Classic gooit roet in het eten van ijsvereniging De IJsvrienden in Wijk en Aalburg. Zaterdag staat daar de schaatsmarathon op het programma, maar die ondervindt nu concurrentie van de Zuid-Hollandse wedstrijd.
Geschreven door

Schaatsers als Jochem Uithoven uit Babyloniënbroek en Pieter Jan van Eck zijn lid van De IJsvrienden en zij zouden zaterdag in Wijk en Aalburg aan de start verschijnen. Maar omdat zij ook deel uit maken van de ploeg van Henk Angenent, worden zij aan de start van zijn wedstrijd verwacht.

Prijzenpot

De Henk Angenent Classic is een wedstrijd over 200 kilometer en wordt verreden op de Wijde Aa in het Zuid-Hollandse Kaag en Braassem. Demarathon in Wijk en Aalburg gaat zaterdag hoe dan ook door, al zal een aantal toppers dus ontbreken. Voorzitter Nico van Bergeijk baalt, maar hoopt dat toch nog een flink aantal topschaatsers naar Wijk en Aalburg komt.

"Het is heel jammer, maar het is niet anders. Ze moeten een keuze maken, maar ze weten dat wij altijd een goede prijzenpot hebben. Ik weet dat de schaatsers die hier lid zijn het ook ontzettend jammer vinden dat ze niet mee kunnen doen."





App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.