Ontdek

Geschokte reacties op ontvoering meisje Oudenbosch

13 februari 2012 om 23:27 • Aangepast 29 september 2025 om 17:11

De Brabantse gemeenschap reageert geschokt op de zaak van het ontvoerde meisje (5) in Oudenbosch. "Verschrikkelijk, vast en niet meer los die knaap."

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De zaak zorgt voor enorm veel ophef. Niet alleen op het forum van Omroep Brabant uiten mensen hun bezorgdheid. Ook op Twitter zijn heftige reacties te lezen. Zelfs bekende Brabanders laten hun gevoel spreken. "Verschrikkelijk, vast en niet meer los die knaap", twittert de Fijnaartse zanger Frans Bauer.
Diep triest"Je moet gewoon van kinderen afblijven, daar heb ik hopelijk genoeg mee gezegd", aldus 'Petra55' op het forum van Omroep Brabant. "Diep triest wat er met dat meisje is gebeurd. Uiteraard is het voor de ouders heel erg, die zullen vast hun kleine meid niet meer alleen naar buiten laten gaan", zo vult 'Wit' aan.
Veel mensen zijn bezorgd over de toestand van het kind. Zo ook 'Lezer1': "Het is heel erg wat er met het meisje is gebeurd en terecht dat haar welzijn op de eerste plaats komt."
Ford KaVoor veel lezers is het bovendien onbegrijpelijk dat de auto, een blauwe Ford Ka, nog niet gevonden is. 'Vegafuture' reageert: "Blijf het een aanfluiting vinden dat 'de politie' die Ka kwijt geraakt en nog steeds kwijt is. Dat is toch een stommiteit die zijn weerga niet kent!"
ZoektochtSommige mensen twijfelen aan het optreden van de politie. Het is voor forumbezoekers moeilijk te verkroppen dat er geen vorderingen zijn in het vinden van de auto. 'Newsalert' zegt: "Er moet toch iemand weten wie een lichtblauwe Ford Ka rijdt? Dat moet toch niet zo moeilijk te achterhalen zijn? Vandaar kun je gericht verder gaan rechercheren."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.