Advertentie
Verfkampioen Den Bosch betaalt dwangsom
14 februari 2012 om 14:15
De Verfkampioen in Den Bosch heeft 77.000 euro aan dwangsommen betaald aan het bedrijf PPG Coatings Nederland. Het Bossche bedrijf bleef ook na een uitspraak van de rechter inferieure verf verkopen onder de naam Sigma.
Inmiddels is het bedrijf met de grootste verfwinkel van ons land in zee gegaan. Vanaf 12 maart heet het Breedveld Verf.
Oneerlijke concurrentieDoor de samenwerking met de grootste verfwinkel in Nederland wordt het Bossche bedrijf dealer van merken als Sikkens en Flexa.
PPG eiste de dwangsommen op om bedrijven die zich wel aan de regels houden te beschermen tegen oneerlijke concurrentie. De Verfkampioen heeft beloofd zich voortaan aan de regels te houden. De machine waarmee het Bossche bedrijf de verf mengde, moet bij PPG worden ingeleverd.
Advertentie
Advertentie