Ontdek

Verbrande vrouw in Knegsel is Jolanda Weber uit Helmond

18 februari 2012 om 18:57 • Aangepast 2 oktober 2025 om 03:23

Het verbrande lichaam dat dinsdagmiddag werd gevonden in het bos aan de Urnenweg in Knegsel, betreft de 44-jarige Jolanda Weber uit Helmond.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het politieonderzoek naar de dood van de 44-jarige Jolanda Weber is nog steeds in volle gang. Eerder werd bekend gemaakt dat ze door een misdrijf om het leven is gekomen.
Dinsdagochtend op de fiets gezienUit het onderzoek blijkt dat Jolanda Weber, op dinsdag voor het laatst is gezien in de Helmondse wijk De Eeuwsels. De vrouw zou  die dinsdagochtend op een fiets via het Piet van Bokhovenpad in Helmond zijn weggereden in onbekende richting.
Later die middag werd haar stoffelijke overschot in een bosperceel aan de Urnenweg te Knegsel aangetroffen. Weber, die samenwoonde, werd pas daarna als vermist opgegeven.
PersoonsomschrijvingVoor zover het rechercheteam bekend droeg Jolanda Weber die dag een bruine jas met capuchon. De capuchon was voorzien van een bontkraag. Verder droeg zij een blauwe spijkerbroek met daaronder werkschoenen. Jolanda was in het bezit van een grijze schoudertas.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.