VIDEO

Wijk Fatima reageert geschokt op aanhouding verdachte Oudenbosch

20 februari 2012 om 13:15
nl
De buurtbewoners in de Roosendaalse wijk Fatima reageren geschokt op de aanhouding van een 26-jarige buurtbewoner die wordt verdacht van de ontvoering van een 5-jarig meisje in Oudenbosch. De politie hield de man vrijdagavond aan en deed nog tot zondag onderzoek in en rond het huis.
Geschreven door

Ook nam de politie een Opel Corsa in beslag. De man had geen Ford Ka, die tot nu steeds in de opsporingsberichten werd genoemd, maar had daar volgens de politie wel de beschikking over.
Maandag werd bekend dat de man nog zeker twee weken vast blijft.
VoetbaltrainerDe verdachte was voetbaltrainer bij de pupillen D4 van DV0 '60. De club lichtte maandag de ouders van de kinderen in. Bestuurslid Piet van Osta is erg geschrokken, vertelt hij. Dinsdagavond komen de leden en de ouders bij elkaar om geïnformeerd te worden. Daar is ook de wijkagent bij.
FilmmakerDe Roosendaler was ook beginnend filmmaker bij filmproductiemaatschappij White Goat in Hengelo. Anne Eugelink van White Goat zegt geschrokken te zijn van de vermeende arrestatie van zijn collega. Sinds een half jaar werken ze gezamenlijk aan een film over een jongen die op een gewelddadige manier afrekent met de kinderen die hem op school pesten. De verdachte schreef het script.
Zijn collega’s dachten dat hij ziek was de afgelopen dagen. Volgens hen hangt het voortbestaan van de film aan een zijden draad. "Ook al is de man misschien onschuldig, de film is besmet", zegt Eugelink.
OpgepaktDe Roosendaler werd vrijdagavond aangehouden op verdenking van ontvoering van een 5-jarig meisje uit Oudenbosch. De verdachte zou het meisje in een auto hebben gelokt, waarna hij het slachtoffertje seksueel zou hebben misbruikt.
OntkentVolgens BN DeStem ontkent de verdachte elke betrokkenheid.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.