Ontdek

Badmintonduo Jonathans en Van Dooremalen uitgeschakeld in Mulheim

1 maart 2012 om 12:11 • Aangepast 2 oktober 2025 om 10:57

Lotte Jonathans uit Den Bosch en Paulien van Dooremalen uit Oosterhout zijn uitgeschakeld in de eerste ronde van het badmintontoernooi in Mulheim an der Ruhr. Ze verloren woensdag in de eerste ronde van het vrouwendubbelspel van het Zuid-Koreaanse koppel Kyung Eun Jung en Ha Na Kim.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De eerste game wonnen Jonathans en Van Dooremalen nog met 21-17, maar de tweede en derde game gingen met 21-19 en 21-10 verloren. Jung en Kim zijn in Duitsland als zevende geplaatst. 
Judith MeulendijksOok voor Judith Meulendijks uit Helmond zit het toernooi in Mulheim an der Ruhr er op. Zij verloor dinsdag in de tweede kwalificatieronde. Na een simpele zege op de Zwitserse Sabrina Jacket (21-15 en 21-4) ging ze onderuit tegen de Indonesische Lindaweni Fanetri: 18-21 en 12-21. 

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.