Ontdek

Weer onderzoek in Chaam in moordzaak op topcrimineel Senol Tuna

8 maart 2012 om 11:34 • Aangepast 2 oktober 2025 om 09:38

In Chaam wordt donderdag weer onderzoek gedaan in de moordzaak van de Amsterdamse topcrimineel Senol Tuna. Donderdag speuren experts van het ministerie van Defensie met speciale apparatuur de grond af. Woensdag zocht de politie op een terrein aan de Leerdreef al naar DNA-sporen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Vermoedelijk zijn ze op zoek naar een lijk. Een team van tachtig politiemensen werkt aan de zaak.
ZoektochtWoensdag staken agenten met prikstokken in de grond op het terrein aan de Leerdreef in Chaam. Ook werd onderzoek gedaan met speurhonden en werd er gezocht in twee huizen, schuren en een caravan op het terrein.
Dood gevondenDe vermeende bodyguard en handlanger van Willem Holleeder werd in oktober vorig jaar dood gevonden in de kofferbak van een uitgebrande auto in Spoordonk. Volgens de politie gaat het om een afrekening in het criminele circuit. De 47-jarige Tuna werd eerder onder meer veroordeeld voor moord en wapenbezit. In de zaak Holleeder werd Tuna echter vrijgesproken.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.