Ontdek

Geen nieuwe verdachten moordzaak Danny Gubbels

9 maart 2012 om 13:26 • Aangepast 15 oktober 2025 om 22:32

Er zijn geen nieuwe verdachten in de moordzaak Danny Gubbels. Dat is vrijdagmorgen duidelijk geworden tijdens een tussentijdse zitting van de rechtbank in Breda. Justitie verwachtte begin dit jaar meer aanhoudingen. De zaak tegen de drie verdachten die nu vastzitten, komt in november definitief voor de rechter.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het gaat om twee Britse halfbroers en een Nederlander. Tussendoor zijn er in april, juni en augustus nog getuigenverhoren en proforma zittingen. Afgelopen week hebben de advocaten zelf de situatie aan de Rijnauwenstraat bekeken.
Kogelregen De 12-jarige Danny Gubbels kwam op 14 juli 2010 om het leven op het woonwagenkamp aan de Rijnauwenstraat in Breda. De woonwagen van zijn ouders werd toen doorzeefd met kogels. De schutters gebruikten daarbij automatische wapens. De schietpartij staat voor een deel op videobeelden van politiecamera's. Die hielden het kamp al langer in de gaten.
Vader nog vastDe vader van Danny Gubbels zit op dit moment vast in verband met een grote drugszaak. Vorig jaar oktober heeft de politie  op verschillende plaatsen grote partijen drugs gevonden.
Niet in Amsterdamse bunkerDe rechtszaak zou in verband met veiligheidsrisico's vrijdag worden gehouden in de extra beveiligde rechtbank in Amsterdam, beter bekend als 'De Bunker'. Dat gebeurde nu toch in Breda omdat de advocaten en de verdachten niet naar de zitting kwamen. De volgende zittingen zullen in de Rotterdamse bunker worden gehouden.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.