Advertentie
De Heus Den Bosch medio 2013 weg
14 maart 2012 om 12:13
nl
Veevoederbedrijf De Heus vertrekt medio 2013 vrijwel zeker uit de binnenstad van Den Bosch. De Heus heeft Agrifirm in Maasbracht gekocht en wil de productie zo snel mogelijk van Den Bosch naar Limburg verplaatsen.
De gemeente Den Bosch kocht een aantal jaren geleden met hulp van de provincie de gebouwen van De Heus in het gebied Kop van 't Zand. Dat kostte 25 miljoen euro. De Heus huurde de gebouwen daarna terug.
Verlening huurcontractDe bedoeling was dat het veevoederbedrijf eind dit jaar weg zou zijn. Omdat De Heus geen nieuwe plek kon vinden vroeg het bedrijf om verlenging van het huurcontract voor een paar jaar. Nu de veevoederfabrikant Agrifirm heeft gekocht kan het bedrijf toch half volgend jaar verhuizen.
De gemeente Den Bosch werkt nog aan plannen voor de plek die De Heus achter laat. Gedacht wordt aan onder meer winkels, horecabedrijven en appartementen. De Kop van 't Zand is ook nog in beeld als plek voor een nieuw theater.
Advertentie
Advertentie