Ontdek

Ronaldo wil topfunctie bij voetbalbond Brazilë

20 maart 2012 om 01:40 • Aangepast 15 oktober 2025 om 22:25

De gewezen Braziliaanse voetbalvedette Ronaldo wil best voorzitter van de Braziliaanse voetbalbond (CBF) worden. Hij maakte maandag zijn ambities kenbaar. De oud-speler van PSV werkt momenteel aan de organisatie van het WK-voetbal 2014 in zijn land.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

"Ik wil doorgaan met mijn politieke leven in het voetbal. Ik wil me omvormen tot een politicus van het voetbal", zegt hij in een interview met de krant Folha de Sao Paulo. "Ik weet niet of ik kandidaat zal zijn voor het presidentschap van de CBF maar als men mij vraagt, zal ik de post accepteren ja", gaat hij verder.
CorruptieDe functie van voorzitter van de CBF is vrijgekomen door het vertrek van Ricardo Teixeira. Hij wordt verdacht van corruptie en trad vorige week na 23 jaar voorzitterschap terug.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.