Advertentie
Bromfietser overleden na botsing met politieauto in Hapert
23 maart 2012 om 22:31 • Aangepast
28 september 2025 om 22:11
Een 19-jarige bromfietser is vrijdagavond overleden na een aanrijding met een politiewagen. Het ongeluk gebeurde op de Rondweg/N284 in Hapert.
Het ongeluk gebeurde vrijdagavond even voor acht uur. De inzittenden van de politieauto bleven ongedeerd. Het slachtoffer is een 19-jarige inwoner van het naastgelegen Duizel. De jongen overleed ter plaatse aan zijn verwondingen.
InbraakmeldingDe politie was op weg naar een inbraakmelding in Veldhoven. Omdat er een politiewagen betrokken is bij het ongeval, doet het politiekorps uit een andere regio onderzoek. Het gaat om de Technische Recherche van het politiekorps Brabant-Noord en de Rijksrecherche.
Hoe het ongeval kon gebeuren, is nog onduidelijk. Ook is nog niet bekend of de politie met sirene reed.
Advertentie
Advertentie
