Advertentie
15-jarige jongen overvalt kapsalon in Den Bosch
29 maart 2012 om 20:53
De politie heeft vrijdagmiddag een 15-jarige overvaller uit Den Dungen opgepakt in Den Bosch. De jongen zou even daarvoor een kapsalon aan de Erasmusstraat hebben overvallen. Bij de overval werd een onbekend geldbedrag buitgemaakt.
De jonge overvaller kwam rond vier uur de kapsalon binnen met een voorwerp dat leek op een vuurwapen. Hij eiste geld en nadat hij zijn buit binnen had, rende hij de kapsalon uit. Klanten en personeelsleden van de zaak renden de overvaller achterna.
OmstandersDe politie was inmiddels op de hoogte van de overval en zette de achtervolging in. Voorbijgangers konden de politie de juiste richting wijzen. Op de Gestelseweg wist de politie hem uiteindelijk op te pakken. Daarbij zijn het wapen en de buit, of een gedeelte daarvan, teruggevonden.
De politie laat weten zeer tevreden te zijn over de hulp die ze hebben gekregen van omstanders. De Dungense overvaller zit nog vast.
Advertentie
Advertentie