Netwerk STV uit Tilburg zet eerste stap richting Europees volleybal
Netwerk STV uit Tilburg heeft een eerste stap gezet op weg naar Europees volleybal. Netwerk won zaterdag de eerste wedstrijd tegen Dynamo om de derde plaats. Daar had de club wel vijf sets voor nodig. Het werd in Apeldoorn 21-25, 26-24, 20-25, 25-18 en 19-17.
Zondagmiddag is de return in Tilburg. Wint Netwerk dat duel ook, dan is de ploeg zeker van Europees volleybal. Wint Dynamo, dan volgt woensdag een beslissingsduel in Apeldoorn.
Toegevoegde waardeNetwerk STV kent een geweldig jaar in de A-League. Nadat de club vlak voor het seizoen een faillissement afwendde liet het zien daadwerkelijk een toegevoegde waarde te zijn op het hoogste niveau.
De club eindigde in de reguliere competitie op een knappe vierde plaats. In de eerste ronde van de play-offs om de landstitel rekende Netwerk STV met 2-0 af met Zwolle.
Play-offsIn de tweede ronde was het Doetinchemse Langhenkel net wat te sterk: 1-2. Daardoor werd de finale van de play-offs misgelopen en is de derde plaats in de eindstand nu het hoogst haalbare voor Netwerk.
