Ontdek

Politie houdt wijkcontroles in wijk Ruwaard in Oss

3 april 2012 om 01:02 • Aangepast 16 oktober 2025 om 00:39

De regiopolitie Brabant-Noord heeft dinsdagmiddag in de wijk Ruwaard in Oss wijkcontroles gehouden. Door folderacties en huis-aan-huiscontroles vroeg de politie aandacht voor inbraakgevoelige situaties.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Bij de actie zette de politie tien burgervrijwilligers in, een toezichthouder van de gemeente en een medewerker van Brabant Wonen. Er werd bij verschillende huizen aangebeld waar de poort niet afgesloten was. Ook bleken veel schuren niet afgesloten. Bij huizen waar niemand thuis was, liet de politie een folder achter.
De politie probeert al jaren in de hele regio het aantal woninginbraken terug te dringen. In de afgelopen drie maanden werden vijftig inbraken gepleegd in de wijk Ruwaard. Daarvan vonden er negen in maart plaats. De politie roept alle inwoners op mee te helpen om het aantal woninginbraken te voorkomen en alert te zijn op verdachte personen en vreemde auto's in de wijk.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.