Gomes heeft spijt van ereronde tijdens wedstrijd PSV-VVV

10 april 2012 om 09:59
nl
Heurelho Gomes heeft spijt van de ereronde die hij liep in het PSV-stadion tijdens het duel PSV-VVV. Dat zegt de doelman woensdag in het AD. Zijn optreden leidde tot kritiek, omdat sommige mensen het een verkapte sollicitatie vonden voor een terugkeer naar Eindhoven. Bij Tottenham Hotspur heeft Gomes geen basisplaats meer.
Geschreven door

In het AD zegt Gomes dat hij niets in scene heeft gezet. "Ik was in Nederland om te worden behandeld door mijn fysiotherapeut  Het was de eerste keer dat ik terugkeerde in het stadion. Voor rust kwamen supporters op me af met het verzoek langs te komen. Ik was geëmotioneerd door het ontvangst in het stadion, ik kon geen nee zeggen. Achteraf had ik dat wel moeten doen."
'Tyton een uitstekende doelman'Volgens Gomes was het nooit zijn bedoeling op deze manier een terugkeer naar Eindhoven af te dwingen. "De club heeft mij niet nodig. Tyton is een uitstekende doelman."

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.