Ontdek

Toch celstraf voor moordenaar Eindhovenaar

11 april 2012 om 15:22 • Aangepast 16 oktober 2025 om 00:18

De dader van de moord op de 53-jarige Eindhovenaar Theo Bisschops gaat toch de gevangenis in. Dit heeft het Hof in Den Bosch donderdag bepaald. De 24-jarige man uit het Gelderse Ede werd veroordeeld tot negen jaar cel voor het doodsteken van de Eindhovenaar in februari 2010 in Heerlen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Eerder was de man uit Ede door de rechtbank in Maastricht ontslagen van alle rechtsvervolging. Dit omdat hij volledig ontoerekeningsvatbaar zou zijn. Het Hof in Den Bosch kwam donderdag tot een andere conclusie en veroordeelde de man tot negen jaar en tbs met dwangverpleging.
Willekeurig slachtoffer Bisschops was het willekeurige slachtoffer van de man uit Ede. De dader werd later in Utrecht gearresteerd omdat hij daar een andere man met een hamer sloeg. Bisschops was op familiebezoek in Heerlen toen hij voor de deur van een hotel in de hals werd gestoken. Hij overleed korte tijd later in de hal van het hotel.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.