Ontdek
VIDEO

NAC Breda: Kolk geblesseerd, Schalk pakt kans tegen FC Twente

12 april 2012 om 16:05 • Aangepast 2 oktober 2025 om 03:59

Santi Kolk kan zaterdagavond niet met NAC Breda mee doen in de uitwedstrijd tegen FC Twente. De spits van de Bredase club kampt met een knieblessure.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Kolk liep de kwetsuur afgelopen woensdag op in het met 2-1 verloren duel tegen Heracles Almelo. Hij speelde de wedstrijd wel uit.
"De knie van Santi is een beetje stijf", zegt NAC-coach John Karelse. "We kunnen er niet achter komen wat het precies is. Hij heeft wat hard gelopen vandaag, maar hij heeft nog teveel beperkingen. Dus Alex speelt tegen FC Twente."
KansEn Alex, is Alex Schalk. De jonge aanvaller speelde veel voor de winterstop, maar kwam daarna niet of nauwelijks meer in de plannen van NAC-trainer Karelse voor. Door de blessure van Kolk liggen de zaken weer anders. De één zijn dood, is de ander zijn brood. "Dit is een gelegenheid om te laten zien wat ik in huis heb", zo stelt Schalk tevreden vast.
"En die ga ik met beide handen aangrijpen. Santi doet het ook niet verkeerd, maar ik vind dat ik de laatste tijd goed bezig ben. Ik was ook wat ontevreden. Ik had niet echt het gevoel dat er nog veel met mij gepraat werd. Dat moest uiteindelijk vanuit mezelf komen. Maar goed, dat is de voetballerij. Je moet soms geduld hebben. De kans is er nu."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.