Ontdek

Dode vrouw (65) Wilhelminakanaal Tilburg komt uit Goirle

14 april 2012 om 00:18 • Aangepast 2 oktober 2025 om 03:47

De onbekende vrouw die donderdag dood werd aangetroffen in het Wilhelmina Kanaal aan de Lovense Kanaaldijk in Tilburg blijkt uit Goirle te komen. Een foto van de 65-jarige vrouw werd zaterdag herkend door familieleden. Zaterdagavond kon de identiteit van de vrouw definitief worden vastgesteld.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Omdat bij het lichaam dat donderdag werd gevonden geen identiteitspapieren werden aangetroffen en de politie niet kon achterhalen wie ze was werden vrijdagmiddag een signalement en een foto verspreid van de vrouw. Zaterdagmiddag werd de foto op www.vermistepersonen.info herkend door familieleden die de politie inschakelden. 
Doodsoorzaak onduidelijkHoe de vrouw te water is geraakt blijft vooralsnog een raadsel. Er zijn geen sporen van geweld aangetroffen. Daarom gaat de politie vooralsnog niet uit van een misdrijf.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.