Ontdek

Aanhouding in zaak verkrachting meisje uit Turnhout

16 april 2012 om 08:04 • Aangepast 15 oktober 2025 om 22:26

In de zaak van de ontvoering en verkrachting van de 19-jarige Kelly uit het Belgische Turnhout is vorige week een verdachte opgepakt. Dat meldt de Belgische krant Het Laatste Nieuws. Het meisje werd in de nacht van oud op nieuw in Turnhout ontvoerd en in Nederland verkracht. Daarna werd ze gedumpt in Waalre.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Uit navraag bij de politie Brabant Zuid-Oost blijkt echter dat er helemaal niemand is aangehouden. Het artikel is volgens een woordvoerder gebaseerd op een loos gerucht.
Toen Kelly na een avond stappen op weg naar huis was, werd ze een bestelbusje ingetrokken en door twee gemaskerde mannen zeker twee keer verkracht in een woning. Daarna werd ze achtergelaten op de Heuvelstraat in Waalre.
Volgens de vader van Kelly speelt de film met gebeurtenissen geregeld opnieuw af in het hoofd van zijn dochter. "Als hij de dader is, hopen we alleszins dat hij snel bekent. In dat geval zou de andere dader misschien ook gevonden kunnen worden. Voor ons is het belangrijk om dit hoofdstuk te kunnen afsluiten", zei hij tegen Het Laatste Nieuws.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.