Ontdek

Eindhoven pakt illegale parkeervoorzieningen vliegveld aan

17 april 2012 om 08:16

De gemeente Eindhoven gaat vanaf woensdag optreden tegen illegale parkeervoorzieningen bij Eindhoven Airport. Volgens burgemeester en wethouders passen deze praktijken niet in het bedrijventerrein rondom het vliegveld.

Geschreven door

Zij voelen zich gesterkt door een uitspraak van de rechtbank in Den Bosch. Het parkeerbedrijf had een bezwaarschrift ingediend tegen het besluit van B en W en wilde zolang deze procedure loopt doorgaan met het aanbieden van parkeerplaatsen. De rechter is het hier niet mee eens, zo bleek dinsdag.
Overlast in woonomgevingHet was voor de tweede keer in korte tijd dat de rechtbank het parkeerbedrijf in zijn strijd tegen de gemeente terugfloot. De raadsfracties van LPF en D66 namen het deze week, in vragen aan B en W, vergeefs op voor het bedrijf.
De politieke partijen zijn van mening dat de bezwaarschriftenprocedure moet worden afgewacht. Ze zijn bang dat door het handhavend optreden van de gemeente meer auto's in de woonomgeving van Eindhoven Airport worden geparkeerd. Dit leidt volgens hen tot overlast.
Parkeerdruk opvangenHet Eindhovense college laat in zijn antwoorden weten dat voorzieningen op de luchthaven zelf de parkeerdruk nu en in de toekomst kunnen opvangen. Ondertussen wil het graag met de gemeenteraad gaan discussiëren over het geplande treinstation en andere parkeermogelijkheden bij Eindhoven Airport.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.