VIDEO

Huizen in Wouw scheuren door verkeersdrempel

19 april 2012 om 17:35
nl
Bewoners van de Spellestraat in Wouw zijn boos op de gemeente Roosendaal. Ze zeggen dat hun muren scheuren door een verkeersdrempel in de straat.
Geschreven door

Het vrachtverkeer rijdt met hoge snelheid over de drempel heen en dat veroorzaakt zware trillingen. De verkeersdempel is een jaar of vijf geleden aangelegd om de snelheid uit het verkeer te halen. "Die vrachtwagens hebben luchtvering en trekken zich niks van die verkeersdrempel aan", zegt buurtbewoner Rien Koeyvoets.
De gemeente heeft recent na snelheidsmetingen en een enquete onder bewoners een wegversmalling aangelegd, maar die helpt volgens de bewoners helemaal niet. De wegversmalling is binnen een week kapot gereden.
Flinke schade aan huizenEen woordvoerster van de gemeente Roosendaal zegt dat de gemeente de komende tijd in de gaten houdt of de nieuwe verkeersmaatregelen effect hebben. Enkele bewoners gaan de schade aan hun huizen op de gemeente verhalen. Die kan oplopen tot zo'n 20.000 euro.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.